Экономикаagrotimes.ua14 янв.

«Аграрний фонд» змінив підхід до співпраці зі страховими компаніями

nk_hauz/-lyuxf-a46bies-g6qkq.jpg

ПАТ «Аграрний фонд» змінює принцип роботи зі страховими компаніями.

Про це повідомили у компанії, уточнивши, що до такого кроку вдаються у рамках оптимізації та трансформації бізнес-процесів.

Зокрема, скасовано дію наказу № 37 від 13 квітня 2015 року, що затверджував загальні кваліфікаційні вимоги до страхових компаній, які мають намір співпрацювати з «Аграрним фондом» у галузі комплексного страхування посівів урожаю сільськогосподарських культур.

Цей наказ не відповідає ринковим відносинам та створює бар’єри для доступу кваліфікованим учасникам ринку агрострахування до співпраці з «Аграрним фондом», зазначив в.о. голови правління товариства Іван Баришев.

«Ми не є ліцензійним органом, і повторне подання нам десятків документів для акредитації є абсолютно неприйнятним і не відповідає стратегії Кабінету міністрів, направленій на максимальну прозорість бізнес-процесів у всіх державних компаніях»,– пояснив він.

«Аграрний фонд» розпочав співпрацю на весняну форвардну компанію 2020 року з двома гравцями ринку агрострахування – «ПЗУ Україна» й ARX (колишня «АХА Страхування») на умовах співстрахування.

Як повідомлялося, у грудні «Аграрний фонд» повернув активи на 32,7 млн грн.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...