Экономикаwww.unian.uaFeb 19

"Аграрний фонд" знизив процентну ставку для аграріїв

nk_hauz/-m0nseyh-pklekgyikgv.jpg

Оператор аграрного сектора України Публічне акціонерне товариство "Аграрний фонд" знизив процентну ставку за кредитами для аграріїв до 17,5% з 25%.

Про це повідомляє прес-служба підприємства. "Для зручності аграріїв, ми знизили процентну ставку. У минулі роки вона становила від 22,5% до 25% у гривні та 15-18% з прив'язкою до курсових коливань. Ми переглянули ці цифри, і відтепер відсоткова ставка становить 17,5% без прив'язки до курсу та 8,8% з прив'язкою", - цитує прес-служба виконуючого обов'язки голови правління "Аграрного фонду" Івана Баришева. Зазначається, що основна діяльність фонду - закупівлі зерна за форвардними контрактами, а також продаж зерна, борошна і мінеральних добрив. Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів шляхом компенсації з державного бюджету планує знизити ставку кредиту для фермерів нижче 5%, щоб після відкриття ринку землі в Україні вони змогли на рівних умовах з великим бізнесом участь у покупці ділянок. Державна програма здешевлення кредитів для аграріїв у 2020 році з бюджетом в 1,2 мільярда гривень працюватиме за трьома напрямками - компенсація відсотків за кредитами на купівлю землі, на розвиток тваринництва, а також компенсація відсотків на будь-які кредити для сільськогосподарських підприємств з щорічним оборотом менш як 20 мільйонів гривень.

ПАТ "Аграрний фонд" було створено у 2013 році. В його функціональні обов'язки входять форвардні закупівлі врожаю для підтримки українських сільгоспвиробників. Крім діяльності у сфері купівлі-продажу зерна, підприємство також займається реалізацією продуктів його перероблення.

💬 Последние комментарии
Вспомни как это было, "каменяр"!
Начинать нужно с майдана и государственного переворота в украине, с захватов на западной украине госадминистраций и воинских частей в 2013-2014 году! С бомбёжки с самолётов и обстрелов градами мирных людей в Луганске, с сожжения мирных людей в Одессе!!! Это - к вопросу о "порядке совершения", "каменяр"!
Гостьгость
3000000 такЫх камЭнярIв чистят обосраные параши , и это только в Польше.
О ЧЁМ ТЫ БЛЕЕШЬ, "кАМЕНЯР"?
За 30 лет своего существования украина не захотела обозначить свои границы! Не маркрованы и не признаны около тысячи километров территории! О каких же "международных границах" ты блеешь, каменяр с маленькой буквы?
е
Шо жопы в Польше и Италии мыть безопаснее чем в окопе на Донбасе сидеть?? Че не в окопе, гэрой??? Энупез замучал или хроническая диарея??))))
Каменяр
В твоїх термінах : ЗА ПРЕСТУПЛЕНИЕ ПРИДЕТСЯ ОТВЕЧАТЬ В ПОРЯДКЕ СОВЕРШЕНИЯ. И починати потрібно з кремлівської верхівки
А почему бы и нет? А?
Если клоун мог управлять украиной, почему не сможет ветеринар? Управлять скотом - самое то что надо!
е
Зеркало дать? Прочти ещё раз что ты тут наваял... Гэрой диванный блин...