Экономикаagronews.uaAug 16

Аграрний комітет парламенту запропонував заходи підтримки садівництва

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Комітет може виступити серйозним майданчиком для формування стратегії розвитку і підтримки садівництва. Про це повідомив заступник голови комітету Олександр Бакуменко після зустрічі з головою Асоціації «Укрсадпром» Дмитром Крошкою. «З оперативних питань, що потребують уваги: прописати механізм і дати зелене світло для кооперації, узгодити фітосанітарні процедури з країнами-імпортерами (в тому числі в рамках угоди про вільну торгівлю), забезпечити прозорі правила гри і врівноважити стан ринкових умов - вільну конкуренцію і забезпечити не фіктивну, а працюючу держпідтримку», - написав він на своїй сторінці у Facebook. Раніше повідомлялося, що Рада асоціації «Укрсадпром» планує повторно звернутися до Міністерства аграрної політики і продовольства щодо врегулювання відносин між фермерами – виробниками фруктів і переробниками. Як зазначили в "Укрсадпромі", заходи необхідні для попередження негативних наслідків у галузі садівництва, як-то зниження обсягів виробництва та переробки фруктів, а відтак, і виробництва концентратів, що є експортоорієнтованим продуктом, а також скорочення кількості робочих місць для сільського населення.

💬 Последние комментарии
Гость
И планы Венгрии по возвращению своих «исторических земель» добавляют беспокойства президенту Украины Владимиру Зеленскому, говорится в статье, опубликованной 24 октября в американской газете «Нэшнл Интерест»
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).
Рос
Замашки из прошлого-прибрать или убрать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе и в Луганске.
е
Елена, ну как же так ты ж тут про аграрную супердержаву всем визжала, упрямо игнорируя ФАКТЫ которые тебе приводили???...прокомментируешь статью, а брехло???)))
е
Амеры вон прошлой зимой свои КОНТРАКТНЫЕ обязательства по поставке газа в Мексику по трубе похерили, типа своим в Техасе не хватает и что? Ответили за это? НЕТ!... А теперь представь какой вой подняли бы если б Россия так себя повела....
Авторские статьи