Экономикаagroreview.com5 сент.

Аграрний сектор гостро потребує підтримки «свого» Міністерства та Міністра

Беручи до уваги ту позицію, яку впродовж останніх років Мінагрополітики зайняло стосовно малого і середнього аграрного бізнесу, у такому вигляді дана установа справді непотрібна і навіть шкідлива для аграрного сектору. Про це йдеться в офіційному повідомленні Всеукраїнської Аграрної Ради щодо об’єднання Міністерства аграрної політики та продовольства з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. "Провідні аграрні асоціації, серед яких і ВАР, постійно наголошували на неприпустимості певних ініціатив Мінагрополітики, які запроваджувались впродовж останніх років. Зокрема, несправедливого розподілу державних дотацій у 2017-2018 роках, впровадження «соєвих правок». Разом з тим, ключові законодавчі ініціативи аграріїв Міністерством підтримані не були. Приміром, законопроєкти щодо боротьби з тіньовим ринком оренди с/г земель і с/г продукції, боротьби з фальсифікацією молочної тощо. У багатьох ситуаціях відомство не те що не допомагало аграріям, а навпаки, — заважало і навіть зраджувало інтереси малого та середнього аграрного бізнесу на користь агрохолдингів, політичних популістів та корупціонерів", - йдеться у повідомленні. "Разом з тим, аграрна галузь сьогодні дає 17% ВВП та 40% валютних надходжень до України. І аграрний сектор гостро потребує підтримки «свого» Міністерства та Міністра, які б дійсно працювали на благо своєї галузі. І це доведено прикладом роботи команди нинішньої в.о. Мінагрополітики Ольги Трофімцевої, перш за все у такому важливому для аграріїв напрямку як відкриття для української с/г продукції іноземних ринків. Тому, при всій неоднозначності питання, Мінагрополітики варто було не об’єднувати з іншим Міністерством, а реформувати. Переглянути функції установи, «перезавантажити» кадри, скоротити штат, ліквідувати територіальні управління. Але зберегти", - заявляють у ВАР. "Аграрна галузь дійсно робить великий внесок у ВВП і тримає стабільним курс валюти, забезпечує зайнятість і підтримує село. Тому, гроші, які витрачаються з бюджету на утримання Мінагрополітики, при їх правильному розподілі, повернулися б сторицею. А значить, існування реформованого Міністерства аграрної політики відповідало б інтересам країни. Час розставить все на свої місця у даній ситуації. Але зараз завдання, яке стоїть перед всією аграрною спільнотою, - об’єднатись довкола просування так давно очікуваних реформ, допомогти команді Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, а також новому складу аграрного комітету в їх проведенні. Адже їх успіх – це наш загальний успіх, не лише аграріїв, а всієї країни", - йдеться у повідомленні.

💬 Последние комментарии
ПРОВАЛ ОЧЕВИДЕН. ОДНОЗНАЧНО!!!
В своих выступлениях зеленский своими гримасами жалко пытается пародировать мимику Великого Луи де Фюнеса !!! И здесь у зеленского полный провал!!!
Елена
Значит до капитуляции России остаётся примерно неделя,Роджер беги,хватай скрыньку и беги куда-то в джунгли Амазонки.,пока не поздно.
Кот
Тьху на наркошу три раза...И когда уже он унюхается до кондрашки наконец?Ждём!!!
ера
плачу...мой любимый певец...скорблю со всеми...
гость
Человек с большой буквы, ничто не земле не проходит бесследно.
уКРАИНЦЫ ОБМАНЫВАТЬСЯ РАДЫ!!!
А кто вообще верит в то что брешет комик? Не для правды его выбирали в пердизиденты украины!
---
судя по твоему коменту нужно вообще не реагировать на инфекционные болезни а дышать свободно и блюсти демократию.Ведь именно введение ограничений и суть есть ограничение демократии.Я служил в отдельном батальоне обнаружения и устранения биологической опасности.По простому протвочумный отряд.Лично участвовал в сжигании отар овец и выжигании пастбищ где эти овцы паслись и их содержали.Чабаны были локализованы в палатках и наша задача ,как рядового состава была в том .что бы обеспечить НЕВОЗМОЖНОСТЬ КОНТАКТИРОВАНИЕ ЭТИХ ЧАБАНОВ С ВНЕШНИМ МИРОМ ДАЛЕЕ ЧЕМ 5 МЕТРОВ ОТ ПАЛАТКИ...Вплоть до физического устранения и сжигание трупов.Болезнь не такая уж и легко распространяемая-бурцилез..Командир роты (полковник) имел такие полномочия что генералы перед ним на вытяжку стояли а председатель Ставропольского крайисполкома покрывался холодным потом если не мог мгновенно выполнить требования по эпидпроффилактики...По этому о такой болезни мало кто и знает.Так что думайте сами гнить или жить.Если не хотите жить то не мешайте жить другим.....Просто жить и просто дышать.