Экономикаwww.proagro.com.ua7 июн.

Agromino може купити в "Кернела" Гутянський елеватор

Датська агрокомпанія Agromino з активами в Україні, РФ та Естонії планує придбати Гутянський елеватор (Полтавська область), що належить агрохолдингу "Кернел". Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на повідомлення Антимонопольного комітету України, відомство розгляне це питання 6 червня. Згідно з даними АМКУ, "Ков'ягівське зерно" (Харківська область) хоче придбати цілісний майновий комплекс (елеватора), який належить ТОВ "Гутянський елеватор". Згідно Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, "Ков'ягівське зерно" належить данській Agromino. Довідка. Agromino (раніше - Тrigon Agri) створена в 2006 році. Спеціалізується на зерновому та молочному виробництві, торгівлі сільгоспкультурами. В Україні компанія володіє трьома елеваторами потужністю одноразового зберігання 85 тис. тонн. Її земельний банк становить близько 47 тис. га в Харківській, Миколаївській, Кіровоградській областях. "Кернел" - найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію вона поставляє більш ніж в 60 країн світу. З листопада 2007 р. акції Kernel Holding торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!