Экономикаwww.unian.ua1 сент.

Агросектор України зіткнувся з кризою інвестицій - експерти

nk_hauz/-mg4f89g4wfmtphksw-4.jpg

Найменше інвестицій у першому півріччі 2020 року було вкладено в лісове господарство - 28,6% від минулорічного показника.

Агропродовольчий сектор зіткнувся з кризою інвестицій у першій половині 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки". Згідно з повідомленням, обсяг капіталовкладень за всіма видами економічної діяльності в січні-червні цього року до відповідного періоду 2019 року становив лише 65,1% – таке падіння характерне для інвестиційної кризи. Капіталовкладення в агросектор При цьому показники капіталовкладень в агросектор виявилися ще менше. "Прояви інвестиційної кризи в аграрному секторі економіки України є ще значнішими. Індекси капітальних інвестицій у січні-червні 2020 року до відповідного періоду минулого року мають такі значення: Сільське господарство - 55,5%, лісове - 28,6%, рибне господарство - 44,9%", - йдеться у повідомленні. Обсяг капітальних інвестицій у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за першу половину поточного року до відповідного періоду 2019 року становив 63,5%, що майже відповідає рівню падіння економіки загалом. "Інвестиційна криза в харчовій промисловості поглиблюється. Значення індексу капітальних інвестицій зменшилося з 71,3% у першому кварталі до 56,2% у другому кварталі", - наголошується в повідомленні. Прогноз експертів на майбутнє Експерти "Інституту аграрної економіки" прогнозують, що в короткостроковій перспективі це негативно позначиться на обсягах випуску агропродукції, а враховуючи недобір врожаю і необхідність виконувати зобов'язання з експорту, у 2021 році можливі перебої з самозабезпеченням внутрішнього ринку деякими продуктами та кормами. Що цьому передувало У першому кварталі 2020 року обсяг вкладень у сільському господарстві, полюванні та наданні пов'язаних з ними послуг зменшився у порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року на 35% - до 7 мільярдів гривень.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А ты потрудись хоть не много головой, а не жопой.
Луна -2
Ты прости Господи, ты не гордая ,ты обыкновенная проститутка , а эти бл-ди никогда не бывают гордыми.Ты даже не украинка - перевертыш ,Которая никогда не жила на Украине ....не знает чем дышит простой народ ,о чем он говорит .. чем он живет ....
Антиелена
Во всем с конца? Слышь, Ленка-зрелка-давалка, ну а Рембранта от Рэмбо ты хоть отличаешь? Хотя кому я это говорю? Хорошо хоть желтый от синего отличаешь... Ты знаешь что, одень желто-синие трусы задом на перед. А то ведь некоторые патриоты сетуют, что Украдине не фортит из-за неправильного положения цветов на флаге. Сразу пофартит!!!
Елена
Не передать , а продать в долг рагулям всякое американское старьё
Луна -2
А точнее - что такое во в всем,,,,
Луна -2
УВЫ,ГОЛУБЫХ НА СКЛАДЕ НЕТ .оТ СЛОВА СОВСЕМ, Их утащили, такие как ты.Остались только кружевные , в которых тебе холодно ....Бери пока не поздно- в Европу пригодятся
Елена
Кальсоны правда с прошлого майдана нестиранные все в пятнах и воняют но все равно в них теплее на окружной стоять