Экономикаsuperagronom.com17 авг.

Агровиробникам півдня України радять вирощувати кактусові груші

На півдні України можна вирощувати опунцію або кактусову грушу. Віднедавна у нас з’явилося чимало прихильників цієї рослини. Опунція добре витримує низькі температури та може стати початком прибуткового бізнесу для агровиробників.

Рослину можна вирощувати як у закритому так й у відкритому ґрунті. Останній варіант — за умови правильно підібраної агротехнології.

У дикому вигляді рослину часто можна знайти в Одеській та Херсонській області. Опунція зовсім невибаглива до умов вирощування. Навіть після тривалої відсутності поливу та після в’янення стебел вона продовжить свій ріст.

Рослина, як зазначають вчені, накопичує у своїх листках-подушечках до 180 тонн води на гектар. Цього достатньо для утримання, наприклад, біля 5 корів, якщо використовувати опунцію в якості корму.

Розмножувати опунцію легко. Краще це робити вегетативним способом, укоріненням стеблових сегментів, які легко відділяються від рослини.

Найкращий період для вегетативного розмноження — травень. У такому випадку рослини встигнуть за літо добре вкоренитися.

Проте свої переваги має і розмноження насінням. Рослина тоді більш життєздатна та пристосовується до навколишніх умов. За рекомендаціями фахівців, висівати насіння краще в березні.

Недолік способу — слаба візуалізація появи сходів. Мінімальний час проростання насіння – один місяць. Відсоток схожості насіння опунції залежить від часу та умов їх зберігання.

Важлива особливість опунції — це можливість рости на маргінальних землях, де утруднено сільськогосподарське виробництво через несприятливі ґрунтові та кліматичні умови.

За дослідженнями вчених, рослина має здатність очищати ґрунти, воду та атмосферу. А ще чудово культивується на засолених ґрунтах та поглинає з них селен.

Довідка: плоди опунції можуть вживати не тільки сільськогосподарські тварини, але й люди. Окрім цього, насіння та стебло містять велику кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів та антиоксидантів. В останні роки кактус поступово стає все більш популярним й в Сполучених Штатах.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .