Airbus планує виробляти гелікоптери в Україні
Экономикаua.news25 июня 2021

Airbus планує виробляти гелікоптери в Україні

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві з представниками великого французького бізнесу, які відвідують з візитом Україну. Вони обговорили співпрацю в реалізації спільних проектів.

Зокрема, глава держави запропонував співпрацювати у виробництві авіатехніки відомої компанії Airbus, повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Я приділяю велику увагу розвитку сприятливих умов для інвестиційних та інфраструктурних проектів в Україні. Ваш візит демонструє зацікавленість бізнес-проектами в Україні і відкриває нові можливості», – сказав Зеленський.

Президент розповів французам про реалізацію національної програми «Велике будівництво», в рамках якої минулого року було збудовано понад 4 тисячі кілометрів доріг, і закликав французький бізнес взяти участь у модернізації дорожньої інфраструктури України.

Серед масштабних інвестиційних проектів, Володимир Зеленський також назвав залізничне сполучення, IТ-сферу, модернізацію й управління портами, аеропортами, будівництво метро і підземних тунелів, тощо.

Французькі підприємці підтвердили свою зацікавленість у співпраці. Більш того, з компанією Alstom вже укладено контракт на поставку 120 локомотивів для української залізниці з частковою локалізацією виробництва в Україні (обсягом 35%).

Особливу увагу учасники зустрічі звернули на питання створення національного українського авіаперевізника. Володимир Зеленський запропонував компанії Airbus, з якої вже є контракт на постачання гелікоптерів, розглянути можливість участі в реалізації цього проекту і вивчити питання щодо залучення України до виробництва продукції компанії.

Як зазначили представники Airbus, наразі вони вивчають техніко-економічне обґрунтування проекту і розглядають можливість створення концепції та бізнес-плану. Також компанія вивчає технічні можливості українських підприємств для того, аби використовувати їх як виробничу площадку.

Нагадаємо, на початку 2018 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував створення вертолітної служби швидкого реагування. Загін співпрацюватиме з поліцією і Національною гвардією, а також буде задіяний для роботи в горах.

Наприкінці травня Україна закупила 55 гелікоптерів Airbus на потреби ДСНС, Нацгвардії та поліції, а у липні МВС підписало угоду з Францією на постачання машин.

У грудні 2018 року Україна отримала першу партію французьких гелікоптерів Airbus Helicopters. Техніку передали до Нацгвардії та ДСНС.

Пізніше у МВС повідомили про намір створити єдину систему авіаційної безпеки та цивільного захисту і збільшити кількість місць чергування повітряних суден ДСНС до 2022 року.

Також Airbus допоможе створити Єдину систему авіабезпеки МВС України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!