Экономикаglavcom.ua19 нояб.

Акціонер Tesla вклав гроші в стартап з українським корінням

nk_hauz/F7ykY9cnR.jpeg

Вартість Grammarly – стартапу з українським корінням – досягла $13 млрд. Один з інвесторів – акціонер Tesla Заснована українцями технологічна компанія Grammarly залучила ще $200 млн. Загальна оцінка стартапу за підсумками інвестиційного раунду досягла $13 млрд, повідомляє видання Techcrunch. Частину коштів компанія залучила від нових інвесторів, серед яких один з найбільших акціонерів Tesla – інвестиційна компанія Baillie Gifford. Компанія планує вкласти залучені гроші у розробку нових продуктів та розширення команди. Чим займається Grammarly Grammarly розробила онлайн-сервіс для допомоги у написанні текстів англійською мовою. Для пошуку орфографічних, стилістичних, структурних та інших помилок платформа використовує штучний інтелект. Доступ до базового набору функцій безкоштовний. Але за розширений функціонал потрібно платити. Зв’язок з Україною Компанію заснували у 2009 році українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер. За власними даними, денна аудиторія Grammarly – 30 млн осіб. Компанія налічує понад 600 співробітників в офісах у Сан-Франциско, Ванкувері, Британській Колумбії (провінція на заході Канади), а також у Києві. Залучення інвестицій Grammarly закрила три раунди інвестицій: на $110 млн у 2017 році; на $90 млн у 2019 році; на $200 млн у 2021 році. Таким чином, за підсумками трьох раундів компанія залучила $400 млн.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи