Экономикаagronews.ua20 дек.

АМКУ підозрює Roshen у монополізації українського ринку патоки та сиропів

nk_hauz/4rEPX5o7g.jpeg

Антимонопольний комітет України (АМКУ) підозрює Roshen Europe B.V (Нідерланди) у зловживанні монопольним становищем на ринку патоки крохмальної та кукурудзяної та глюкозних сиропів у 2018-2019 роках шляхом підвищення цін для споживачів цієї продукції, виробленої групою компаній.

Про завершення збору та аналізу доказів у справі, порушеній у 2020 році проти Roshen Europe B.V та призначення Комітетом на 21 грудня 2021 року, розгляд відповідної справи повідомля АМКУ.

АМКУ уточнив, що у 2020 році порушив справу проти підконтрольних зазначеній компанії ТОВ “Інтерстарч Україна” (Київ), ПрАТ “Дніпровський крохмалепатковий комбінат” (Кам’янське Дніпропетровської обл.) та ПАТ “Інтеркорн корн просесінг індастрі” (Дніпро) за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку патоки та сиропів.

“Протягом 2018 року вона Roshen встановлювала різні ціни, а також різні умови придбання патоки для певної групи споживачів – кондитерських фабрик. У 2019 році посиливши вплив на ринок у зв’язку із забороною імпорту з РФ патоки (сиропів), група підвищила ціни на патоку власного виробництва для всіх покупців, які були об’єктом цінового аналізу”, – йдеться у повідомленні держрегулятора.

За підсумками зібраної АМКУ інформації пропонується визнати, що зазначені компанії займали монопольне становище на українському ринку патоки та сиропів; визнати, що група скоїла два порушення законодавства про захист економічної конкуренції через зловживання монопольним становищем на цьому ринку; зобов’язати групу припинити зазначені порушення.

Рішення у цій справі АМКУ має намір ухвалити 21 грудня 2021 року.

Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики та Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс у Борисполі (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) та фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинено з 1 квітня 2017 року.

Корпорація виготовляє близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.

Мережа фірмових магазинів Roshen в Україні налічує близько 70 магазинів у різних регіонів країни. Перший відкрився у 2009 році у Києві.

💬 Последние комментарии
--------
Нада сделать большую статую негра возле которого пашут белые рабы.Это к чему движится США.
-------
Нада создать условия труда- рабочие места,возможность заработать тогда и люди возвратятся .В украине жемчужине СССР и европе и во всем мире в те прекрасные времена в настоящее время уничтожили всё промышленость.сельское хозяйство,полезли в карман народа.залезли в кабальные долги,проводят геноцид украинского народа под вышиванку.українську мову,борьба с рф,путином,защита ес ...
---------
Привитых в Украине 36% Заболевших привитых с предыдущих локальных даных 47%.В даный момент что привитые ,что не привитые болеют одинакого привитые немного выходят вперед -ихние имуни теты одинакого ,привитых и непривитых .неустойчивые.А сколько миокардитов .инфарктов,инсультов...в привитых.
---
украинцы появились тогда.когда появились русские и белорусы.А до этого были просто восточные словяне Киевской Руси.Не Литовской не Белой а именно Киевской Руси.
Весёлый Роджер
Ахаха - МУДАК Шмуля сейчас только что признал преступления xoxловермахта против мирного населения Славянска!!! Дэ там СБУ??? Займитесь дрянью, шо признал обстрел из гаубиц 25 кг снарядами! ПРИ полном отсутствии гуманитарных коридоров!!! (это, чтоб ты про Чечню не пиСдил!) ЭЙ Шмуля, а как же это? Ведь получается, шо знали - значит твои офицеры щирые ПОДДОНКИ и Убийцы!!! «Елена -21-апреля 2020 - ... а вообще представить себе что украинские офицеры и солдаты умышленно били по гражданским, да ... нет конечно, это же преступление и все это знают, …»
Весёлый Роджер
За все погромы в РИ погибло менее 4000 евреев. Причём это чисто торговые разборки с греками. А за годы ВОВ на территории УкраиныЮ, профашисткими щирыми выродками было уничтожено более ПОЛ МИЛЛЬОНА евреев! ЭЙ Шмуля ТВАРЬ, ты рамцы-то не ровняй!
Весёлый Роджер
А Власов когда появился со своим воззванием? в 1944? А в плен попал в 1942? Таки два года вин думувал всё!? Эй МУДАК пердун русофобный! И кстати, его воззвание к народам России - это не русский язык, другая стилистика - это перевод с немецкого! А если тебе ТВАРИ к голове ствол приставить - ты же ридну мать задушишь - ДЕРЬМО ты продажное!
Авторские статьи