Аналітики розповіли, куди слід інвестувати під час кризи
Экономикаua.news22 апреля 2020

Аналітики розповіли, куди слід інвестувати під час кризи

Експерти рекомендують в умовах кризи інвестувати в акції компаній, які демонструють зростання під час пандемії коронавірусу або ж піднімуться після перемоги над COVID-19. Це зокрема, сектори охорони здоров’я, біотехнологій, продуктового рітейлу і високих технологій. Також аналітики радять звернути увагу на золото, яке за прогнозами Bank of America може вирости у ціні майже у 2 рази протягом півтора років.

Зокрема, Bank of America, збільшив 18-місячну цільову ціну на золото до 3000 доларів за унцію, це майже вдвічі вище поточної ціни – 1 678 доларів на 17 квітня, передає Bloomberg.

Вартість золота після зниження на тлі обвалу нафти, з початку року піднялася на 11%. Аналітики очікують, що його ціна буде активно рости і надалі.

Цьому сприяють і карантинні обмеження, які роблять золото більш рідкісним активом, інформує Eadaily. У Швейцарії де переробляється приблизно половина світового золота, нещодавно розпорядилися припинити роботу афінажних заводів Valcambi, Argor-Heraeus і PAMP у кантоні Тічино, оскільки ці підприємства не належать до числа життєзабезпечуючих. А у Німеччині закрили точки продажів дорогоцінних металів. За інформацією Bloomberg, у ПАР, яка є найбільшим постачальником золота, родовища під загрозою закриття. Якщо інвестори вимагатимуть поставок, ситуація може загостритися.

На початку квітня ціна на золото на світових біржах досягла максимуму з січня 2013 року і склала 1690 доларів за унцію.

Нагадаємо, у 2018 році золото піднялося у ціні до рівня $1272,50. Раніше повідомлялося, що Росія активно скуповує золото, намагаючись захиститися від санкцій США.

Нещодавно стало відомо, що в світі з’явиться найбільша золотодобувна компанія. Її капіталізація складе близько 18,3 млрд доларів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ветер
У него ещё берут интервью?!
Елена
Повысят коммуналку - придётся практиковать на окружной не только оральный, но и анал пока маладая ... иначе не протяну
Елена
Послушай ,понимать то я понимаю,ну в крайнем случае так думаю, может и ошибаюсь,понимаю что каждый человек совершает ошибки и я не исключение,я к вам ко всем ничего не имею,а вот Весёлого Роджера "люблю",что же поделать?любовь зла , полюбишь и козла козлоослика,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Гость
Помним. И многие "зверства творили нацисты во время оккупации в годы Великой Отечественной войны". И вот враг-изверг что желает: «В интересах управления покоренными народами на востоке империи главным принципом должно быть подавление всякой государственной организации и тем самым создание условий для того, чтобы держать население этих национальностей на возможно более низком культурном уровне. Поэтому пусть не вздумает туда явиться какой-нибудь школьный деятель, чтобы вдруг провозгласить обязательное обучение покоренных народов. Если русские, украинцы, киргизы и т. д. научатся читать и писать, то это нам может лишь повредить. Ибо подобные навыки дали бы возможность самым способным из них получить определенные знания в области истории и, следовательно, прийти к размышлениям политического свойства, острие которых было бы неизбежно направлено против нас».
Гость
И если поживём...
Елена
Спорить не буду.
Гость
А всё куда серьёзней...