Экономикаwww.unian.uaFeb 6

Austrian Airlines тимчасово буде літати з Запоріжжя замість Дніпра

nk_hauz/-m-kihusckgdp_6ygjpu.jpg

Austrian Airlines з 12 по 25 травня включно тимчасово почне літати на маршруті Запоріжжя-Відень. Одночасно з цим авіаперевізник призупинить виконання рейсів Дніпро-Відень на зазначений період.

В авіакомпанії avianews.com подібну ситуацію пояснили проведенням ремонтних ремонт в аеропорту Дніпра. Пасажирам, які купили квитки на рейси з Дніпра на період їхнього припинення, Austrian Airlines має намір запропонувати перебронювання на альтернативні рейси з Запоріжжя або Києва. Видання направило запити в МАУ і «Розу Вітрів», які разом з Austrian Airlines є ключовими авіаперевізниками в Дніпрі, з проханням роз'яснити польотну програму на час проведення робіт. В «Розі Вітрів» avianews.com розповіли, що отримали від аеропорту повідомлення про проведення ремонтних робіт з 12 травня по 25 травня з 09:00 до 19:00. «Відповідно розклад наших рейсів з Дніпра буде змінено з урахуванням графіка роботи аеропорту в зазначений період. У тому числі, як наслідок обмежень, частина наших рейсів буде виконуватися із Запоріжжя», - додали в авіакомпанії.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...