Экономикаgreenpost.ua18 сент.

Австрійці готові вкласти гроші в розбудову курортів в Карпатах

nk_hauz/-mhsi1mqruirhphnbbem.jpg

Представники австрійського бізнесу готові інвестувати в будівництво гірськолижних курортів в Українських Карпатах.

З такою заявою президент України Володимир Зеленський виступив 17 вересня під час спілкування з журналістами у Львівській області, повідомляється на сайті глави держави.

Він уточнив, що брати участь в реалізації проєктів з розвитку інфраструктури австрійці будуть після завершення пандемії коронавірусу.

Зеленський зазначив, що ці питання він обговорював на зустрічі з представниками бізнесу під час свого візиту до Австрії.

"Для нас це важливо, для мене особисто. Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями з цього напрямку", – розповів президент.

Однак громадськість та екологи проти. Як ми повідомляли, львівська громадська організація "Екологія-Право-Людина" почала збирати підписи до Зеленського з вимогою не допустити будівництва чергового лижно-розважального хаосу на території заповідних карпатських масивів. До цього екологи залучили екологічні, туристичні, рибальські та інші організації.

«Зведення високогірних спортивно-туристичних кластерів, гірськолижних курортів та інших видів масштабних об’єктів на території Полонини Боржава матиме суттєвий негативний вплив на екосистеми Боржавського хребта та на всі компоненти природи (геологічну будову, ґрунти, води, рослинність, тваринний світ, рельєф місцевості, а також рідкісні види флори та фауни та оселища, що охороняються на території Смарагдової мережі), що є підставами визначити таку діяльність недопустимою», - зазначає юрист ГО "Екологія-Право-Людина" Софія Шутяк.

Нагадаємо, екологи проти планів Офісу президента вирубати Карпати «під зимову Олімпіаду».

💬 Последние комментарии
Елена
Китайскую грамоту не знаю, шутничок ты наш.
Елена
Это ты о себе, а не обо мне,так что нечего гнать пургу.
Антиелена
Ну хоть детскую книжку прочитала. Сколько тебе лет деточка?
Весёлый Роджер
А при чём тут схрон, Украина и ты Шмуля??? У щирого жида НИМА Родины! Так що не пиСди тут Шмуля. Твоя Родина - там дэ можно укусно пожрать да посрать на суседей, а главное ни хера не работать и сидеть на пособии чи на высерах про Россию- ты это сам писал! А цэ либо Проэбалты, либо Израиль! Это уже все подметили - шо, коль ни маешь ты кныша, то и не пиСди тут ни шиша! А вали ты у ШША!
Луна -2
Подари ,нам Байден ,Таганрог. Скрутим мы его в бараний рог. Подари скорей Кубань Обожаем мы тарань. Подари нам всю Россию.. её.нефть алмазы,газ. Ведь подарки эти сии Очень радуют нам глаз. Тут уж Байден рассердился А немного ли хотят? Лучше под контроль России, Украину передать ....
Антиелена
Слышь, Ленка-пенка-брокер-чпокер! Там у пиндосиков биржевые индексы падают, паника! Ты можешь помочь индексу? Ну в смысле сделать ему (индексу) хорошо? А?
Елена
Роджер ты не Кен,ты Барби,на Мальти идёшь за Барби.