Австрійці готові вкласти гроші в розбудову курортів в Карпатах
Экономикаgreenpost.ua18 сентября 2020

Австрійці готові вкласти гроші в розбудову курортів в Карпатах

Представники австрійського бізнесу готові інвестувати в будівництво гірськолижних курортів в Українських Карпатах.

З такою заявою президент України Володимир Зеленський виступив 17 вересня під час спілкування з журналістами у Львівській області, повідомляється на сайті глави держави.

Він уточнив, що брати участь в реалізації проєктів з розвитку інфраструктури австрійці будуть після завершення пандемії коронавірусу.

Зеленський зазначив, що ці питання він обговорював на зустрічі з представниками бізнесу під час свого візиту до Австрії.

"Для нас це важливо, для мене особисто. Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями з цього напрямку", – розповів президент.

Однак громадськість та екологи проти. Як ми повідомляли, львівська громадська організація "Екологія-Право-Людина" почала збирати підписи до Зеленського з вимогою не допустити будівництва чергового лижно-розважального хаосу на території заповідних карпатських масивів. До цього екологи залучили екологічні, туристичні, рибальські та інші організації.

«Зведення високогірних спортивно-туристичних кластерів, гірськолижних курортів та інших видів масштабних об’єктів на території Полонини Боржава матиме суттєвий негативний вплив на екосистеми Боржавського хребта та на всі компоненти природи (геологічну будову, ґрунти, води, рослинність, тваринний світ, рельєф місцевості, а також рідкісні види флори та фауни та оселища, що охороняються на території Смарагдової мережі), що є підставами визначити таку діяльність недопустимою», - зазначає юрист ГО "Екологія-Право-Людина" Софія Шутяк.

Нагадаємо, екологи проти планів Офісу президента вирубати Карпати «під зимову Олімпіаду».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
даунбасня такая даунбасня
Шоха даунбасянская и тут высрала свою бредятину
рот шире раззевай
Это тебе что ли, кремлядский прихвостень, репарации? Тебе никто ничего не должен, мудень!
пропагандоны пропагандонят
Кремлядь не пизди! Хуйловские мультики про ракету с "огибающей" траэкторией и прочую ересь оставь для своих лишнехромосомных сородичей! У кацапни из новых разработок, перекрашенное совковое наследие, которое в свое время было благополучно слизано с западных аналогов.
зря хрюкаешь мразота
Вылезла срашная гнида и захрюкала, а самое смешное оно под ненависным путеноидам "пендосвфским" флагом хрюкает! У тебя точно нихера нет, ебанная кремлядь!
Игбун Хохлов
Майя Гуайдовна Тихоновская.
Игбун Хохлов
Опять хохлатая пидоросня американской техникой хвастается. Нищебродина, а вас хоть что-то свое есть?
иван
сдохла сучье отребье в ад ей и дорога