Банки можуть почати цінову війну за позичальників
Экономикаglavcom.ua07 июня 2020

Банки можуть почати цінову війну за позичальників

Різке падіння кредитних ставок може спонукати банки масово запускати програми рефінансування кредитів, щоб отримати платоспроможних іпотечних позичальників

Заступник голови правління Правекс Банку Семен Бабаєв стверджує, що через різке падіння кредитних ставок банки можуть почати цінову війну за позичальника. Про це він сказав під час круглого столу «Іпотека дешевше 10% річних: міф чи реальність?», повідомляється на сайті «Фінансовий клуб». 

«У разі революційного падіння ставок, як це зараз відбувається, ми можемо зіткнутися з тим фактом, що з’являться на ринку пропозиції стосовно рефінансування. І це, звичайно, буде бити по банках, особливо тих, що мають великий портфель», – заявив Бабаєв.

Заступник голови правління Правекс Банку впевнений, як тільки банки запустять такі програми, вони одразу знайдуть клієнтів.

«Якщо клієнти зможуть отримати кредитний продукт за дешевшою ставкою, то далі вже питання технології, як переходить застава тощо. Через різницю в 1% клієнти не проситимуть зниження ставок, але в разі більш значної різниці люди будуть просто звертатися в інші банки за рефінансуванням», – вважає Семен Бабаєв.

Він зізнався, що Правекс Банк вже готує такий продукт.

«Ми його презентуємо найближчим часом і клієнти звернуть на нього увагу. Той факт, що ставки почали різко падати, призведе до того, що попит на цей продукт з’явиться», – спрогнозував він.

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що банки не планують суттєвих змін в іпотечному кредитуванні.

До слова, у грудні 2019 року глава уряду Гончарук анонсував кредити для бізнесу під 12% вже в 2020 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
vv
)))))))))))))))))))))
Оззи
Пора ему фамтлию менять на Некурибамбук...
Ъ
Поющие играющие красивые светлые . Царство Небесное .
Весёлый Роджер
Что же там у вас курят такое чи пыхают чи таблетки ням-ням сосут, шо так хлопцев колбасит? А на чём можно на море воевать? На танках чи на гвинтокрилах? Кораблей же осталось, ровно полтора корыта, да и та не намыта? А где в море живёт в щирой чи сощуренной xoxляндии мирное население? На сваях что ли як папуасы? Откуда там огромные потери мирного населения при войне на море? Явно новые таблетки подвезли, ну иначе бы москали напали бы ещё ШЕСТЬ лет назад на Салоедный мореманов!
гость
А чего эта дура на фото с тапками стоит? Кружевные трусы уже не актуальны? Или глядя на неё, никто не позарится на неё ни в трусах, ни без трусов. Судя по внутреннему содержанию голов майданутых, нынче на белмайдане тапки актуальны.
7
Таня жопа сука редкая ! 4 детей от разных мужей .
Весёлый Роджер
А я и не думал даже выходить за ТВОЮ власть партократии совковой! Они только мешали, причём во всём! Это из-за них и тов. картавого - страна дошла до края пропасти!!! Это эти твари держались за власть и НИКОМУ не давали рубля честно заработать - ну как так - будет кто-то больше их зарабатывать! Ты тварь про ограничения в зарплате в 400руб - знал? Иными словами нагло воровали у работника ЧЕСТНО заработанные деньги!!! Скатинюга ты вороватый! А на каву я своими мозгами заработал, а не красной книжечкой - партейного члена, которому усё було до колена! А помнишь мразь Шмуля - когда в Союзе уже рождались октябрята с "путёвкой" в бохатую жизнь - примеров полно, все дети первых секретарей, на Кавказе особливо. Ну напиши - этого не было, но народ бул за социализм, за нищету и тотальный дюффицит! А Шмуля всё решал ворованными ящиками тушенки! Он честный - денег не давал - только тушёнку для взяток воровал!