Экономикаfbc.ua3 янв.

Банки почали активно видавати кредити

nk_hauz/-mq44dic9wzuu6zk5ryg.jpg

У 3-му кварталі минулого року Нацбанк опитав представників комерційних банків щодо кредитування підприємців. На тлі ослаблення карантину банкіри поліпшили оцінки зростання обсягів кредитування і фондування на всьому протязі 2021 року. Про це під час зустрічі зі ЗМІ повідомив глава НБУ Кирило Шевченко.

За даними глави регулятора, за січень-листопад 2020 року кредитування бізнесу в гривнях зросло майже на 5 відсотків. Збільшилися і позики звичайним громадянам. Наприкінці року обсяг кредитного портфеля фізичних осіб наблизився до рівня початку року. Збільшення кредитів фізособам у річному вимірі становить 7,3 відсотка. Кирило Шевченко зокрема висловився про іпотечні кредити:

«Найбільш динамічним сегментом тут є іпотека. Чисті гривневі кредити на купівлю нерухомості в липні-листопаді зросли на 11,6%. Тому є ознаки, що кредитування відновлюється».

Однак, як зазначив глава НБУ, найбільше на поточний момент видається позик компаніям з постачання електричної енергії. А також – підприємствам харчової та торгової галузей. На думку Кирила Шевченка, тенденція збільшення видачі кредитів комерційними банками збережеться протягом усього 2021 року.

Нагадаємо, в середині вересня минулого року в Міністерстві фінансів України заявили, що в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки за тиждень видали 305 нових кредитів на загальну суму 1,031 млрд гривень.

Також раніше повідомлялося, що Мінфін пояснив, чому банки не дають дешевих кредитів бізнесу.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Херасе...!!! Ты учишь??? Ты, сучка, пи@дуй ка сама за парту! Укроинфовоин диванный! Еще и тупой!
Антиелена
А амэрика здесь при чем? Где твоя амэрика, а где социально-ориентированное государство? Социально-ориентированное государство будет иметь в структуре своих производственных фондов около 50% ВПК и самый крупный военный бюджет? А для ВПК нужны рынки сбыта, нужны новые войнушки... Ты, бля, не съезжай, и на Роджера не переводи!
Весёлый Роджер
Тильки шановний, то ны пыхва, то дупа продажная та нищебродная! Цэ ни Елена, цэ 70-ричный щиропархатый запизденец Шмуля грязнуля, обосравшийся дедуля. Сидит в обосранных ворованных кальсонах та жиночих труселях и думувает шо никто него не повторымый стиль тупого прапора не различает!
А.П.Сушкин
О, наконец-то (не знаю, правда на чей), ты подписалось кто ты есть - "Мудило" (надо было с заглавной буквы). А солнце русской поэзии я не опошлял - фамилия моя такая и инициалы. Шо ж тут поделаешь? А ты все равно вся в говне. Ха!
Антиелена
Твой дом - схрон, причем в резервации древних укров!
Ося
как без гарантий?
Ося
)))