Безготівкові платежі проходитимуть по новим правилам
Экономикаbusinessua.com2 дня назад

Безготівкові платежі проходитимуть по новим правилам

Картки і електронні гроші зможуть випускати не тільки банки, але вимоги до безпеки посилять. В Україні почали змінювати підходи до регулювання платіжного ринку і створювати умови для розвитку т.зв. безготівкової економіки (cashless economy). Нові правила стосуються платежів і грошових переказів. Зі схожими цілями Нацбанк вже взявся за регулювання електронних грошей.

Такі зміни передбачає законопроєкт № 4364, який Верховна Рада ухвалила у першому читанні. Про головні нововведення документу розповів голова профільного комітету ВР Данило Гетманцев:

В Україні буде 9 типів платіжних послуг: 7 фінансових і 2 нефінансових. З'явиться можливість створювати малі платіжні установи за спрощеними вимогами. Небанківські фінустанови зможуть проводити платіжні операції без обов'язкової участі у платіжних системах. Випускати електронні гроші та платіжні картки зможуть не тільки банки, а й інші представники ринку (якщо зможуть отримати відповідну ліцензію). З'явиться спеціальна платформа для тестування платіжних послуг і технологій. З'явиться основа для впровадження "відкритого банкінгу". Ця концепція передбачає об'єднання продуктів різних постачальників і надання третім сторонам доступу до даних банків. Небанківські постачальники платіжних послуг зможуть відкривати і вести платіжні рахунки. Будуть чіткі умови надання платіжних послуг, а клієнтів будуть краще про них інформувати. Підвищаться вимоги захисту прав користувачів. Це потрібно для боротьби з кібершахрайством. Посиляться вимоги до безпеки платіжних операцій, зокрема, це буде стосуватися аутентифікації користувачів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....