Экономикаiviche.com1 окт.

Більше десяти регіонів збільшили обсяги будівництва

nk_hauz/UURVwjN7R.jpeg

За пів року в Україні побудували близько п’яти млн кв. м житла

Упродовж січня–липня 2021 року підприємства 11 регіонів збільшили обсяги будівельних робіт. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України з посиланням на слова заступниці міністра Наталії Козловської.

Як зазначили у відомстві, найбільший обсяг виконаних будівельних робіт у Києві – на 22,3 млрд гривень.

«Показники діяльності за 7 місяців 2021 року демонструють, що будівельна галузь зберігає стабільність. Індекс будівельної продукції становить 100% у порівнянні з відповідним періодом 2020 року. Загалом упродовж січня–липня підприємствами України було виконано будівельних робіт на понад 97,4 млрд гривень», – сказала Козловська.

Як свідчать дані, у січні–липні 2021 року нове будівництво склало 35,6% від загального обсягу виробленої продукції, капітальний та поточний ремонти – 36,5%, а реконструкція та технічне переоснащення – 27,9%.

У порівнянні з відповідним періодом 2020 року збільшили обсяги будівельних робіт підприємства 11 регіонів. З них найбільше – у Тернопільській (на 54,8%), Рівненській (на 23,9%), Черкаській (на 18,8%) областях. Підприємствами Києва та Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Львівської, Полтавської та Донецької областей виконано 76% загального обсягу будівництва.

Також за перше півріччя поточного року було прийнято в експлуатацію близько 4,8 млн кв. м житла, що на 30% більше у порівнянні з відповідним періодом 2020 року. Понад 55% загального обсягу площі житла прийнято у Київській, Львівській, Одеській, Харківській областях та Києві.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України планує витратити близько півтора мільярда гривень на будівництво нової в’язниці в Умані та двох нових слідчих ізоляторів у Києві та Львові.

💬 Последние комментарии
------
Попутно сметет ахметава в угоду транснациональных компаний.Дошла очередь и до него .сметали олигархов во многом руками олигархов.и вот олигархоеда- крысоеда решили публично казнить.Отслужили оигархи транснацинальным компаниям пора их вкокошитьчто самим занятся украиной напряму без посредников.Поверти тут не то что жалости не будт а будетхищное остервенение в ничтожении населения украины любыми способами.
Елена
Он Луночка влевать не будет в жизни,такие как он как крысы в тылу сидят,притом где-то в зарубежном,а встретить если его доведётся встречу,но так как Святкин(Леонид Быков) в фильме Аты- баты шли солдаты, примерно так.его точно так встречу.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
-------
зе делает все чтобы остатся у власти.Под шумиху переворота он обоснует все свои действия по подавлению свободного выбора людей.Нужен инцидент вот вам переворот.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Луна -2
щас .обойдешься...Роджера встречай как победителя на танке с цветочками ... ВРОДЕ КАК ПРИНЦА НА БЕЛОМ КОНЕ ..И в ноженьки ему сразу бух - прости меня любимый сокол Все равно Америка НИКОГДА не победит Россию - кишка слаба.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?