Экономикаfbc.ua9 февр.

Бізнес на карантині сплатив понад 27 млрд гривень податків

nk_hauz/-mt2c216t1sbpuwftkno.jpg

Не дивлячись на жорсткі обмеження, спричинені пандемією COVID-19, українські підприємці за минулий рік сплатили до держбюджету понад 27 мільярдів гривень податків. Це на 10% більше було у 2019 році. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

В середньому кожна фізична особа-підприємець в Україні сплачує 15 тисяч гривень єдиного податку на рік. Наразі в Україні зареєстровано майже 2 мільйони ФОПів і щомісяця реєструється по 2 тисячі нових підприємців. Загалом за останні дев’ять років надходження до бюджету від підприємців зросли у двадцять сім разів, а щорічна кількість надходжень збільшується приблизно на три мільярди гривень.

Раніше повідомлялося, що на українських бізнесменів чекають перевірки. Таку постанову затвердив Кабінет міністрів. В уряді переконані, що це допоможе боротися з тіньовою економікою. При цьому залишиться заборона на документальні перевірки фізичних осіб-підприємців.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...