Экономикаfbc.uaApr 19

Бізнес розповів про свої очікування щодо курсу долара

nk_hauz/-myacvwviutrvzzm3cqx.jpg

Український бізнес нарешті поліпшив свої очікування стосовно курсу долара. Це сталося вперше з березня 2020 року, коли весь світ побачив та відчув на собі вплив пандемії коронавірусу та кризи, яку вона принесла. Такі дані надали у Національному банку України після опитування, яке було проведене серед керівників багатьох компаній.

Основні тези після відповідей бізнесменів – це сповільнення інфляції та послаблення девальвації гривні у наступні 12 місяців. Також бізнесмени мають надію, що розпочнеться зростання обсягів виробництва, і це буде стосуватися не тільки товарів, а й послуг.

Цікаво, що найсміливіші очікування мають власники сільгоспбізнесу.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск збільшив стартовий капітал більш ніж на мільярд доларів. Зокрема, йдеться про часткове фінансування. В лютому SpaceX залучила 850 мільйонів доларів – і це підвищило її ринкову оцінку до 74 мільярдів доларів.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!