«Богдан» буде виготовляти кузова французьких електроавтобусів

12.01.2019 23:31 ua.news
Автомобільна компанія Богдан Моторс підписала новий контракт з французьким підприємством Bluebus на виробництво кузовів для електричних автобусів.

Як повідомляє прес-служба «Богдана», раніше компанія виготовила пробну партію з шести таких 12-метрових кузовів для Bluebus на потужностях Луцького автомобільного заводу. Французький замовник залишився задоволений дотриманням термінів виробництва і якістю продукції, тому вирішив продовжити співпрацю.

До цього корпорація співпрацювала зі східноєвропейськими країнами – електричний міський автобус «Богдан А70100» курсує вулицями міст Польщі. Також високий професіоналізм українських фахівців підтвердив і контракт з датською компанією BankeElectromotive, для якої на луцькому ДП «Автоскладальний завод №1» було створено електровантажівку ERCV27. Після завершення сертифікації в Данії планується початок її серійного випуску в рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Раніше повідомлялося, що київський стартап представив розумну зарядку для електромобілів, а Єврокар планує випуск електроавто в Україні. Також європейський автовиробник може відкрити завод в Україні.

Комментарии

gb гость, 13.01.2019 05:14

Как-то всё идёт со смехом...

ua by+ga+ga, 13.01.2019 00:31

электрический автобус - троллейбус:)))) автоскандальный завод производит электроавтобас и садового ганжубас.:))))

Добавить комментарий