Экономикаfbc.uaSep 19

Борги Пенсійного фонду встановили новий рекорд

nk_hauz/1kIyqeInR.jpeg

У Міністерстві фінансів повідомляють, що обсяг заборгованості Пенсійного фонду України (ПФУ) досяг 12,1 мільярда гривень. У відомстві зазначають в аналітичній записці щодо впливу фіскальних ризиків на держбюджет-2022, що поглиблення заборгованості  ПФУ за позиками з єдиного казначейського рахунку загрожує формуванням значного фіскального ризику у 2022-му році.

За даними Мінфіну, обсяг загальної заборгованості на початок вересня 2021 року дорівнює 74,2 мільярда гривень. І ця тенденція продовжиться.

Ще одним ризиком для виплат грошей українським пенсіонерам залишається зниження кількості працюючих українців в країні. Станом на кінець минулого року їх кількість зменшилась на 315 тисяч, порівняно з груднем 2019-го.

На початок 2021 року заборгованість зі сплаті ЄСВ та страхових платежів становила 7,6 млрд гривень, борг за пільговими пенсіями становив 15,5 млрд грн.

Також у відомстві зауважують, що через перерахунок пенсій для військових витрати Пенсійного фонду у 2022 році підвищаться на 64,6 млрд грн.

Нагадаємо, що у Пенсійному фонді України розповіли, як перевірити наявність свого пенсійного стажу. Про це пресслужба ПФУ написала на сторінці відомства в Facebook. Там говориться про те, що інформацію щодо цього можна перевірити безпосередньо на порталі електронних послуг ПФУ або ж через мобільний додаток «Пенсійний фонд».

Також ми писали, що українським пенсіонерам старше 75 років вже з 1 жовтня поточного року підвищать пенсію. Доплата буде до 400 гривень. Про це повідомили в пресслужбі Пенсійного фонду України.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!