Экономикаfbc.ua2 февр.

Частина пенсіонерів отримає надбавку у 400 гривень

nk_hauz/-msu_i_cahs6v4176ioj.jpg

Цього року українським пенсіонерам у кілька етапів підвищать виплати, передає Міністерство соцполітики.

Зокрема, з 1 липня в Україні введуть щомісячні доплати у 400 грн для пенсіонерів у віці від 75 до 80 років. У наступному році програму поширять на категорію людей 70+.

У відомстві додають, що такими кроками збільшаться майже на 50% мінімальні пенсійні виплати.

Також у планах – збільшити надбавки до пенсії на догляд для одиноких пенсіонерів, яким за 80-т. Наразі їх розмір – 40% прожиткового мінімуму, передбаченого для осіб, які втратили працездатність.

Нагадаємо, раніше міністр соцполітики заявляла, що торік держава підтримала найбідніших пенсіонерів. Більше 10 мільйонів людей похилого віку отримали надбавки та підвищення.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .