Экономикаfbc.uaJul 13

Через невизначеність з угодою ОПЕК+ ціни на нафту поповзли вниз

nk_hauz/-mero8qcp4itnyli876e.jpg

Нафта почала дешевшати у зв’язку з невизначеністю щодо угоди ОПЕК+. Про це свідчать дані торгів у понеділок.

Експерти зазначають, що угода ОПЕК + наразі перебуває на невизначеній стадії: під час двох зустрічей представникам не вдалося знайти компроміс, а третю було скасовано.

Тож, близько опівдня EEST вартість вересневих ф’ючерсів марки Brent знизилася на 1,61% – до 74,33 долара/барель, а серпневих на WTI – на 1,72%, до 73,22 долара/барель.

Аналітики прогнозують, що оскільки ОАЕ та Саудівська Аравія ніяк не дійдуть згоди, ціни й надалі можуть бути нестабільними. Тоді як інвестори оцінюють ризики від нового дельта-штаму COVID-19, який може загрожувати відновленню економіки.

На вартість нафту впливає і курс долара, індекс якого зріс на 0,24% – до 92,36 пункту. Сировинні товари, зокрема нафта, стають не такими привабливими для їх покупки в іншій валюті, коли долар стає сильніший.

Раніше повідомлялося, що через новий штам коронавірусу дешевшає нафта.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!