Через пташиний грип імпорт української курятини впав
Экономикаfbc.ua21 декабря 2020

Через пташиний грип імпорт української курятини впав

Спалах пташиного грипу у Миколаївській області став причиною того, що закордонні торговельні партнери нашої країни тимчасово обмежили ввезення курятини українського виробництва. Такі дані оприлюднили у Держпродспоживслужбі України.

Ще на початку грудня в одному з селянських господарств на Миколаївщині, точніше у господарстві з села Кандибине, було зафіксовано мор птиці, який після проведення експертизи виявився небезпечним проявом важкої вірусної хвороби. Вже через десять днів схожий випадок зафіксували у селі Новоматвіївське у тому ж районі області.

Експерти кажуть про те, зо вірус міг бути занесеним дикими перелітними птахами, натомість Україна, спираючись на свої зобов’язання у рамках членства у Всесвітній організації охорони здоров’я тварин, повідомила про хворобу всім своїм торговим партнерам. Станом на зараз нашу курятину не імпортують Білорусь та Гонконг, країни ЄС та Сінгапур, Туніс та Японія, Марокко та інші країни.

Раніше повідомлялося про те, що в Європі цінують українські продукти харчування, зокрема вершкове масло, курятину та мед.

Написать комментарий