Экономикаwww.ukrinform.uaJul 21

Чернігівська ТЕЦ відновила виробництво електроенергії

nk_hauz/-mf7exiz7fyv0bdvuuzi.jpg

Чернігівська ТЕЦ фірми "ТЕхНова" відновила виробництво електроенергії, яке підприємство припинило 8 липня п. р

Про це повідомила пресслужба Чернігівської ТЕЦ.

Зазначається, що перша за 60 років роботи ТЕЦ зупинка виробництва електричної енергії була плановою і спричиненою необхідністю проведення діагностики головних паропроводів, які досягли розрахункового терміну служби, для продовження строку їх експлуатації та подальшої безаварійної роботи теплоелектроцентралі.

Зупиняли підприємство виключно в частині виробництва електроенергії. Теплова генерація продовжувала працювати, і потреби чернігівців у гарячій воді забезпечувались.

Виробництво електроенергії на ТЕЦ відновили 20 липня.

Як раніше повідомляло агентство, 8 липня Чернігівська теплоелектроцентраль вперше за всю історію своєї роботи припинила виробництво електричної енергії. За словами заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка, причиною став обвал цін на енергетичному ринку, що спричинило нерентабельність такого виду виробничої діяльності. Те саме в ефірі Суспільного говорили й гендиректор ТОВ "Фірма "ТехНова" та інші експерти.

Комунальний енергогенеруючий підрозділ "Чернігівська ТЕЦ фірми "ТехНова" - єдине в Чернігові підприємство, що генерує і електричну, і теплову енергію. Працює з 1961 року, з 2000-го перебуває в оренді ТОВ "Фірма ТехНова". Електрична потужність підприємства становить 210 МВт/год, теплова - 609 Гкал/год.

ТЕЦ є одним із основних теплопостачальних підприємств Чернігова і забезпечує теплом та гарячою водою 600 будинків (понад 40% від загальної кількості).

💬 Последние комментарии
Итма
Таки да
Доли
(())
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Авторские статьи