ЭкономикаИсточник26 июн.

Чернівецька міськрада попередньо оцінює збитки від паводку у понад 7,5 мільйона

nk_hauz/-mahr_s2ng3crgtuawq_.jpg

За попередніми підрахунками фахівців міськради, збитки від наслідків паводку у Чернівцях перевищили 7,5 мільйонів гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради.

"За поширенням та обсягами завданих 23-24 червня у результаті повені та паводку у Чернівцях збитків на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС дану подію класифікували як надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня. За попередніми розрахунками, станом на ранок 25 червня завдані збитки вже перевищують 7,5 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підрахунок збитків досі триває. Але наразі збитки вже значно перевищують можливості резервного фонду міського бюджету.

У результаті паводку у Чернівцях підтопило частину територій Калинівського ринку та ринку «Добробут», будинки в районі вулиць Ізмайлівська, Козятинська, Гайова, Ямпільська, Селезнівська та пров. Рокитнянський, розмило ділянки автодоріг, частково замулило річки Кися, Мольниця, Клокучка, Потіт, Мошків, замулило та частково пошкодило водоперепускні, зливові та каналізаційні мережі.

"Значних збитків в результаті підтоплення зазнала водопровідна насосна станція «Біла», яка забезпечує роботу Прутського водозабору. Подачу води у систему водопостачання Чернівців з Прутського водозабору зупинено", - додали у міській раді.

Крім того, там зазначили, що проситимуть голову Чернівецької ОДА звернутися до керівництва держави щодо виділення коштів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Чернівців.

Як повідомляв Укрінформ, інтенсивні опади протягом 22-24 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Всього на території областей загинули 3 особи (Івано-Франківська область).

Станом на ранок 25 червня у Чернівецькій області залишається підтопленими 36 населених пунктів у семи районах та 4 вулиці у Чернівцях.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !