Экономикаwww.golos.com.uaApr 18

Чиновникам хочуть обмежити зарплати

nk_hauz/-myvkig1vznnsad40h45.jpg

Народні депутати із групи «Довіра» підготували законопроект стосовно обмеження заробітних плат чиновників та інших посадових осіб.

Це надзвичайно болюча для країни тема, адже чиновники та топ-менеджери державних підприємств не повинні отримувати захмарні заробітні плати в бідному суспільстві, переконані народні депутати. І їхні заробітні плати повинні бути чітко прив’язані до розміру мінімальної заробітної плати в країні!

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав на своєму засіданні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств».

Документом визначається, що максимальний розмір місячної зарплати керівних працівників органів державної влади або утворених такими органами державної влади підприємств, установ та організацій, народних депутатів, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування не може перевищувати п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Досвід

Основна зарплата депутата в Польщі — майже 10 тисяч злотих на місяць. Але до неї додаються надбавки і гроші на депутатську діяльність (помічників, переїзди), які разом із зарплатою можуть становити до 25 тисяч злотих (6585 доларів США).

Законопроектом № 3034 пропонується внести зміни до законів «Про оплату праці», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус народного депутата України».

За приклад автори законопроекту взяли досвід європейських країн, зокрема Польщі, де заробітні плати чиновників, в тому числі і перших осіб держави, прив’язані до середньої та мінімальної заробітних плат.

💬 Последние комментарии
Золотарь
Не, это ты, мразь укропская, пуйло! И быть тебе им до скончания твое никчемной жизни!
Золотарь
А у древних укров - очень древний мозг!
Каменяр
Кремлівський імператор єдиний в світі носій імперського титулу "ХУ,,ЛО". І не потрібно цей титул чіпляти до когось іншого. Це буде повна неповага до кремлівського імператора.
Каменяр
Як видно з цього «інтелектуального» монологу, «рускоязычная челюсть” (https://www.youtube.com/watch?v=PID4PquZKKU )– це не єдина і не сама важлива ознака ураження, яке приніс «русский мир». Це ураження випрямило мозкові звивини у всіх агітаторів «русского мира» за винятком однієї, яку перетворило в глибоку западину. І якби не кремлівські «СКРЕПЫ» - весь мозок вже давно б розмазався по планеті.
Антиелена
Ленка-белка! Ты какие таблетки принимаешь? Красные или синие? Ты хоть слышала когда-нибудь про структуру ВВП и долю в нем реального сектора экономики? Если выбросить сегменты, работающие по формуле Д-Д' (фин. надстройки), и оставить только реальный сектор, то амэрика твоя далеко не первая!!! Дура ты и тупая пи@да, иди нахрен отсюда!!!
е
Елена, тупица, ну че ж молчишь про украинские перемоги не рассказываешь???
е
Ну ты тупая, смени методичку.... Уже куча ФАКТОВ и статей опровергающих твой бред..твоя Америка вон даже в пятерку стран с крупнейшими финансовыми запасами не вошла....ну ты тупая...