Чиновники пояснили, чому продукти дорожчатимуть
Экономикаukrainci.com.ua16 июня 2021

Чиновники пояснили, чому продукти дорожчатимуть

Чиновники розходяться в думці, що потрібно зробити зі ставкою ПДВ

Глобальне подорожчання на світових ринках і інфляція будуть обумовлювати зростання цін на продукти в Україні.

Про це заявив міністр агрополітики Роман Лещенко.

Щоб збалансувати ціноутворення, необхідно знизити ставку податку на додану вартість для цілої групи сільськогосподарських товарів. Така позиція Мінагрополітики, яка, за словами Лещенка, розходиться з точкою зору Мінфіну. Останні вважають, що податок треба підвищити до 20%.

"Наше бачення таке, що нам треба збалансувати дві речі: прийняти в цьому році закон про внутрішню торгівлю і врегулювати діяльність торгових мереж, так як націнки, які вони формують по окремих групах товарів, виходять за рамки ринкового ціноутворення", – сказав Лещенко.

Крім того, існує необхідність держрегуляції ряду товарів.

"Ми не можемо допустити ситуації, яка була з маслом, коли масло українського виробництва в Польщі коштувало на 10% дешевше, ніж в Україні. Була абсолютно зрозуміла ситуація, за якою держава в пожежному порядку адміністративними методами намагалася збалансувати ціноутворення шляхом введення відповідного квотування і заборони експорту", – зазначив міністр.

Він підкреслив, що оптимальна формула полягає в "балансуванні через ПДВ". Це питання буде обговорюватися з Мінфіном найближчим часом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..