Экономикаwww.proagro.com.uaJun 12

Чому МСБ приносить Україні лише 16% ВВП

nk_hauz/-m9zf46ifs-1ogv5s9jm.jpg

Як заявив президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса, малий та середній бізнес приносить різним країнам понад 50% ВВП, а в Україні цей показник становить лише 16%. Причина в тому, що в Україні державна корупто-комерція виграє конкуренцію у реального підприємництва.

Він наводить теоретичний приклад: "Маючи 1 млн грн, ти можеш вкласти гроші у мініпекарню в одній із ОТГ України. Окупність проєкту - близько 7 років. Дохідність - 13-15%. 7 років - це багато чи мало? Риторичне запитання. Ризики є? Звичайно! Роботи багато? Так, дуже. Дивимося у бік політичного бізнесу. "Інвестуєш" як корупційний внесок цю ж суму в посаду директора елеватора. За рік, якщо є річна пропускна можливість на підприємстві для 100 тис. т зернових, потенційно заробиш $100 тис., або 2,7 млн грн. Маржинальність - більше 150%, або в 10 разів більше звичайного бізнесу".

За його словами, очевидно, що більшість в Україні обирає саме державну, політичну корупто-комерцію.

"Адже запровадити квоти на імпорт добрив, де ціна питання понад $300 млн, і отримати відповідну винагороду навіть у 1% (це чистий прибуток $3 млн!!!) набагато простіше і швидше, аніж легально в бізнесі заробити ці кошти", - цитує експерта "ПроАгро Груп".

За його словами, до того часу, поки у нас будуть заробляти на політичній корупто-комерції, й маржинальність у цьому буде набагато вища, а окупність коштів швидша, ніж у нормальному бізнесі, нереально відбудувати малий та середній бізнес та побороти корупцію.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Привет Ро!Вчера прошлась за сахаром - самый дешевый -27 гривен Яйца десяток - 30 гривен -в одном магазине -27 гривен -ремонт кроссовок ( латочку насадить и прошить -)-49 гривен.
Луна-2
Где ты видела сахар за 23 гр 80 копеек ?литр подсолнечного масла не меньше 60 гривен .Хлеб уже писала -черный круглый -19 -80. Белый -21-гривна 80 копеек
Украинец
Всех с Великим Праздником!!!!!
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!