Danone інвестує 10 мільйонів доларів у виробника веганських вершків
Экономикаukrrain.com23 мая 2020

Danone інвестує 10 мільйонів доларів у виробника веганських вершків

Нещодавно веганський бренд рослинних вершків Laird Superfood отримав фінансування в розмірі 10 мільйонів доларів від Danone Manifesto Ventures (DMV) - інвестиційного підрозділу продовольчої компанії Danone. Бренд використає кошти молочного гіганта для розробки інноваційних веганських продуктів.

Компанія Laird Superfood була заснована Лейардом Хемілтоном (Laird Hamilton) - всесвітньо відомим майстром серфінгу, фітнес-гуру і знавцем кави. Оскільки Лейард активно займається спортом, йому потрібно багато енергії: так після багатьох років експериментів з додаванням різних масел в ранкову каву, він знайшов свою ідеальну здорову альтернативу молочним вершкам.

Склад рослинних вершків компанії заснований на сухому кокосовому молоці, збагачений маслами з тригліцеридами середнього ланцюга і морським мінеральним комплексом Aquamin. Ці вершки можна також використовувати в будь-яких вершкових соусах або заправках, супах і смузі.

«Я так вдячний за те, що у мене є такий сильний, філософськи налаштований партнер, як DMV, коли мова йде про розробку наступної лінії смачних, інноваційних продуктів на рослинній основі», - сказав Хемілтон.

Інвестиції DMV є частиною більш великого плану фінансування в розмірі 32 мільйонів доларів на чолі з коворкінговою компанією WeWork на початку цього року, спрямованого на те, щоб поповнити свій портфель брендами, такими, що відповідають потребам сучасного споживача.

«Laird Superfood - це потужний бренд з унікальною історією, і ми раді можливості закріпити це партнерство, особливо в умовах глобальної ситуації», - сказав генеральний директор DMV Лоран Марсель. «Ми віримо, що це буде успішна співпраця, заснована на взаємній довірі і спільних цінностях».

У 2016 році Danone придбала WhiteWave Foods за 12,5 млрд доларів - материнську компанію таких веганських брендів, як Silk, So Delicious, Vega і Alpro. Відтоді вона оновила свій портфель продуктів, включивши в нього додаткові веганські лінії, такі як Good Plants (частина бренду Light & Fit) і версію популярного йогурту Oikos на основі кокосового молока.

Минулого року Danone відкрила найбільший в країні завод з виробництва веганських йогуртів, площею 16 722 квадратних метрів в Дюбуа, штат Пенсільванія, і зараз активно займається рекламою нових продуктів.

Нагадаємо, що сінгапурська компанія зібрала 8 млн доларів на запуск веганських продуктів з нуту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Макс
А они, как хотели???!!!! Столько стран разрушили и ничего, продолжают спокойно спать?!!! Так не бывает!!!! И не надо искать виновного там, где его нет!!!! Так что пожинайте плоды своего творения!!! Как аукнется так и откликнется!!!!!!!!!!!!
Гость
Заплетай косы, Дервиш! Будешь в тренде.
мм
...но... не делает!((
Старый хрен
Мне кажется, что у "сотрясателей" тоже свои династии.
е
Ха, Светличная... а что конкретно она сделала для города и области? НИЧЕГО.. вечно торговала своей..физиономией, не приложив ни капли финансов для осуществления како-го либо проекта..Туристка, вечно открывающая мифические офисы Харьковской области в Вашингтоне, Токио и тд..ну оочень нужное дело, сколько город на этом заработал? а потратил на ее вояжи?.. да и образование учительницы младших классов ни дня не проработавшей по специальности не добавляет никакого оптимизма в ее способностях руководить крупным промышленным городом
Гость
И если поживём...
Гость
И НЕЛЬЗЯ ЗАБЫТЬ "преступлений, совершенных нацистами и их пособниками"... однако "хватает приспособленцев, готовых предать память собственных предков". ... Помним, что "не существует Украины, в которой существует фашистский режим" ... "УКРАИНСТВО - ЭТО СЕПАРАТИЗМ"... ХУТОРЯНСКИЙ СЕПАРАТИЗМ... "НЕ ДОЛЖНЫ ДАТЬ БАНДЕРОВСКОЙ УКРАИНЕ" ИЗДЕВАТЬСЯ НАД ЛЮДЬМИ ... а ведь утеснены "миллионы и миллионы украинцев, живущих сейчас под гнетом кучки фашиствующих американских марионеток и их бандэровских приспешников".