Экономикаgsminfo.com.ua16 апр.

Деякі банки отримали дозвіл списувати гроші з рахунків українців

nk_hauz/-mymaviodbltfx2ds8i1.jpg

Згідно з новою постановою Міністерства юстиції України, банки тепер можуть самостійно розпоряджатися грошовим майном своїх клієнтів, яке вони тримають на своїх рахунках. Йдеться про боржників, вина яких доведена в суді, суму заборгованості банківські організації тепер стануть списувати з приватних рахунків.

Дану інформацію Мін’юст опублікував на своєму офіційному сайті. Нова постанова випущена з метою боротьби з «ухильниками», які не виплачують борги, включаючи аліменти, кредити та інші позики. Тепер банкам буде дана виняткова можливість вилучати з рахунків наявні там гроші, щоб ними гасити заборгованості людини. Для цього необхідна постанова суду, маючи цей документ на руках, виконавці звертаються до банків і ті швидко вирішують проблему докорінним способом. Найцікавіше в тому, що ніхто не стане питати дозволу забрати гроші – боржник сам був винен, коли брав позику і не повертав її.

На даний момент автоматична система списання заборгованість успішно протестована і працює в 7 українських банках. У цей список потрапили «ПриватБанк» та «Монобанк». Ще 11 фінустанов поки тільки налагоджують систему, однак найближчим часом підключать її і стануть використовувати. Якщо судити про інформації з реєстру боржників, то у банків роботи більш ніж достатньо – загальна сума заборгованостей українців перевалила за 5,5 млн гривень. Причому список формувався тільки на основі даних про несплачені штрафи за порушення ПДР, аліменти і кредити, якщо враховувати всі види заборгованостей, то сума піде за позначку в мільярд.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи