Депозити українців виросли на 21% з початку року
Экономикаfbc.ua14 декабря 2020

Депозити українців виросли на 21% з початку року

З початку січня поточного, 2020 року, сума депозитів, які українські громадяни розмістили в банківських структурах, збільшилася на двадцять один відсоток.

Про це 13 грудня зробив заяву голова ради НБУ (Національного банку України) Богдан Данилишин.

При цьому, повідомив Богдан Данилишин, середня процентна ставка по виплаті відсотків від депозитів знизилася у два з половиною рази. Голова ради НБУ уточнив, що на початку року відсотки виплачували за ставкою в десять відсотків, а зараз їх виплачують за ставкою в 4 відсотки.

Однак те, що погано для звичайних українців, що вважають за краще жити на відсотки від депозиту, добре для економіки. За словами Данилишина, стали набагато кращі умови по кредитах економічних галузей по невеликих ставках.

Голова ради НБУ висловився за спеціальну програму кредитування реального економічного сектору. За його словами, НБУ готовий запустити таку програму, якщо її підтримає Кабінет міністрів.

Нагадаємо, банкіри відзначили, що за період карантину помітно збільшилася кількість українців, які стали оформляти депозити онлайн, не приходячи до банків. Цьому посприяла загальна тенденція – перехід багатьох офісів на віддалену роботу, користування онлайн-торговими майданчиками тощо.

Також раніше повідомлялося, що глава Нацбанку України вніс пропозицію про скасування податку на доходи по депозитах українців. Обгрунтуванням для такої пропозиції служить аналогічна ситуація з оподаткування при покупці держоблігацій (ОВДП). Як відомо, придбання держпозик не передбачає сплату податків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.