Депутати ВР можуть отримувати зарплату по $5000
Экономикаbusinessua.com23 ноября 2019

Депутати ВР можуть отримувати зарплату по $5000

Депутатам Верховної Ради України потрібно підняти зарплати до рівня $5000 на місяць. Таку думку висловив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок. За його словами, сума в $5000 (близько 120 000 гривен) – "необхідний мінімум", який дозволить народним обранцям "не шукати зайвих грошей на стороні". "Мені здається, $5000 для депутата – це був би хороший необхідний мінімум. Щоб він уже не думав, де йому взяти зайві гроші. Звичайно, в парламенті будуть люди, які 5 тисяч візьмуть, а потім будуть готові брати і більше. Від цього нікуди не дінешся. Але я виходжу з ідеї, що ми все ж таки маємо справу з чесними людьми", – пояснив Рибачок. На думку аналітика, бюджет України цілком зможе потягнути такі витрати. "Бюджет України – 1 трильйон гривень. Це досить багато. Якщо ми говоримо про 400 людей, які отримуватимуть зарплату (в $5000. – Ред.), то в розрізі всього бюджету це не такі вже великі видатки. Але ми хоча би зробимо якісь реальні кроки, щоб зменшити залежність депутатів від великих фінансово-промислових груп, які є в парламенті", – зазначив він. "Як може депутат з зарплатою, наприклад, в 20 000 гривень, уникати спокуси взяти гроші? Коли до нього приходять і пропонують, скажімо, $10 000 тільки за одне голосування?" – поцікавився Рибачок.

3 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  23 ноября 2019
  Рыбачок, а не подавишься, морда не треснет? Пенсии и минималку не на что повышать, люди как-то живут и на полторы тысячи, гривен и живут же, сука.
  Ответить
 • Гость
  23 ноября 2019
  Ваще оборзели слуги народные, за каждый закон им платят до десятки зелени, они ещё и зарплату хотят. Тысячи дюдей хотят быть депутатами и без зарплат, как в анекдоте о ГАИшнике - Дайте палку - пойду зарабатывать.
  Ответить
 • Гость
  24 ноября 2019
  Вопрос не в зарплатах, а в высоком уровне результатов работы и ответственности. Это касается не только депутатов. Оплачиваться должен труд. Вторая проблема - разность высоко- и низкооплачиваемого труда. Давно определена оптимальная разность, заставляющая работать всех. А вообще должна быть система, которой нет.
  Ответить