Экономикаwww.ukrinform.uaSep 17

Держгеонадр цьогоріч проведе ще один нафтогазовий аукціон

Державна служба геології та надр проведе останній у 2019 році нафтогазовий електронний аукціон 30 жовтня.

Про це у Facebook заявив голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк. "На п'ятий нафтогазовий електронний аукціон наші фахівці підготували спеціальні дозволи на користування нафтогазоносними ділянками в Харківській, Полтавській та Луганській областях. Кінцевий строк подання цінових пропозицій - 29 жовтня 2019 року", - сказав Кирилюк. Загальна площа виставлених на аукціон родовищ становить майже 700 кв. км, термін дії спецдозволів - 20 років. Аукціон складається з 5 лотів: 1. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ватажківська площа, в Полтавському районі Полтавської області, за 12 км на південь від м. Полтави. Початкова ціна продажу лоту: 6 794 700 грн (без ПДВ). 2. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Печенізько-Кочетківська площа, в межах Харківського, Чугуївського, Вовчанського та Печенізького районів Харківської області. Початкова ціна продажу лоту: 4 658 100 грн (без ПДВ). 3. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Салтівська площа, розташована на території Вовчанського та Харківського районів Харківської області, за 27 км від м. Харкова. Початкова ціна продажу лоту: 7 032 200 грн (без ПДВ). 4. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Княжинська площа, у Нововодолазькому районі Харківської області. Початкова ціна продажу лоту: 254 582 700 грн (без ПДВ). 5. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Західнотокарсько-Краснянська площа, у Сватівському районі Луганської області, за 2,0 км на захід від районного центру м. Сватове. Початкова ціна продажу лоту: 1 533 800 грн (без ПДВ).

Як повідомлялося, постанова № 848 про запровадження онлайн-аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами була ухвалена Кабінетом міністрів 17 жовтня 2018 року. Реалізація експериментального проекту з проведення електронних торгів розпочалася з 24 жовтня 2018 року і триватиме до 1 грудня 2019 року. За 10 місяців Державна служба геології та надр України на електронних аукціонах продала 26 ділянок надр у різних областях за 500 млн гривень.

💬 Последние комментарии
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.