Экономикаagropolit.comAug 25

Держава примусово відчужуватиме прикордонні землі

nk_hauz/jqK5l6n7R.jpeg

Президент України Володимир Зеленський підписав 18 серпня указ № 367/2021, яким вводиться в дію рішення РНБО від 30 липня «Про окремі питання реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону». Про це повідомляється на офіційному сайті РНБО.

Згідно із рішенням Ради національної безпеки та оборони, Кабмін спільно з органами місцевого самоврядування впродовж шести місяців спільно з органами місцевого самоврядування мають забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки, озера або іншої водойми, із визначенням власників і користувачів земельних ділянок, кадастрових номерів (за наявності), цільового призначення та форми власності.

Уряд та органи місцевого самоврядування мають організувати роботи щодо припинення права постійного користування земельними ділянками або їх частинами природно- заповідного та іншого природоохоронного призначення, земель історико- культурного призначення, а також вжиття заходів щодо їх відчуження в землекористувачів усіх форм власності з метою подальшої передачі ділянок Держприкордонслужбі.

Передбачається, що землі будуть викупати або вживати заходів щадо примусового відчуження.

Нагадаємо, в Україні близько 1 тис. осіб володіють більш, ніж 100 гектарами сільгоспземель.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шановний «е» ну прекрати! Ну ты разве забыл, шо наш Шмуля дэбил, шо во всём Роджер з Эльциным виноват, а писатель Солженицин - ихний ридний брат! То Роджер усё на Украине развалил, тому що у 1985 вин голодал и много водки с горя выпивал, да дивчин много …., ну скажем мягко … ласкал. Вот цэ он и уси предприятия позакрывал, а xoxлы тут ни при чём – их-то за що? Вони же у Эуропу тильки скакали, да пиндосов чекали! Да Бандеру звали – вот он до них и пришёл и порядок во всём и навёл! Сало не роняем, на холодную зиму тщательно ховаем!
анархистист
Ну вот и разорвите, может и поговорить кто захочет...
ЕленаЕсли
Еру дурень не узнал,лох, Роджер закусывай.хе.
анархистист
Кукарекайте петушары дальше )) правда я не злой
Весёлый Роджер
Категорично з вами шановний не согласен!!! Тяф цэ гарно, а вот для Шмули - цэ Хрю-Хрю та у стоило, у щирое гивно! Ему там привычнее, этому русофобному обсерателю, пиндосострадателю!
е
Елена, прокомментировать не желаешь действия своего кумира по развалу предприятия и тотальному воровству??? Или мозгов только на бред о воскрешении мёртвых хватает??(
няШмуля
тяф...и в будку...