Державне підприємство “Антонов” зібрало літак Ан-178
Экономикаitechua.com02 сентября 2020

Державне підприємство “Антонов” зібрало літак Ан-178

Державне підприємство “Антонов” нещодавно повідомило, що вперше під час виробництва та проектування літака не було використано російських деталей, хоча раніше така практика була доволі поширеною. Мова звісно ж іде про літак Ан-178, про який розповів генеральний директор компанії Олександр Лось. Отже, Олександр Лось повідомляє, що це перший літак, який було зібрано без російських деталей. Це справді важливе досягнення, оскільки у 2014 році було втрачено ринок збуту та постачання комплектуючих та деталей, які необхідні для будівництва літаків. За його словами, проектну роботу, ціль якої — заміна російських деталей аналогами, ДП “Антонов” проводило за власні кошти. Цікавим фактом є те, що літак на дві третіх складається з деталей американського виробництва, а на одну третю з українських. Генеральний директор розповів, що така міжнародна співпраця розглядалась ще на стадії розробки проекту — у 2010-2011 рр. У 2015-2016 рр. варіант співпраці просто продовжили розвивати далі. І це дало свій результат — вже зараз у виробництво було запущено п’ять серійних літаків Ан-178, які мають замінити попередню модель Ан-12. Також нагадуємо, що у 2019 році ДП “Антонов” вперше продало літак. Компанія виграла тендер на поставку Ан-178 для поліції Перу. Повністю цей контракт має бути виконаний у 2021 році. Також варто зазначити, що всі випробування літак пройшов цілком успішно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Абонент
Чёта я не понял: если Россия прервет транзит, то из Чехии (или Словакии) газ должен и дальше поступать, мы же европейским "демократичным" газом пользуемся. А свой газ мы не добываем? Странно однако.
трамп
Этому деду 90 лет на что он уже может влиять??? мне кажется он уже какает с большим трудом...
анархист
ну а мальчик 6 лет , при чем тут ??
Кот Матроскин
Украина скорбит...
гость
Хлопцям с укрыру, как и прочим перечисленным в статье аналитунам-пропагандунам - желательно таки посмотреть довоенный фильм Довженко "Буковина - земля украинская" - там очень хорошо показано кому чё кому не чо. И почему Украина сугубо антимонархический конструкт.
гость
ага, пану азаррву спасибо. Который не просто выполнил план по приватизации, а перевыполнил больше всех остальных вместе взятых. Что самостийники, что корпоративщики, что нацики-социки - один хрен все играли в приватизацию. Список по годам и кто чего кому там подписывал-расписывал известен.
гость
Да все уже - труба...