Державне підприємство “Антонов” зібрало літак Ан-178
Экономикаitechua.com02 сентября 2020

Державне підприємство “Антонов” зібрало літак Ан-178

Державне підприємство “Антонов” нещодавно повідомило, що вперше під час виробництва та проектування літака не було використано російських деталей, хоча раніше така практика була доволі поширеною. Мова звісно ж іде про літак Ан-178, про який розповів генеральний директор компанії Олександр Лось. Отже, Олександр Лось повідомляє, що це перший літак, який було зібрано без російських деталей. Це справді важливе досягнення, оскільки у 2014 році було втрачено ринок збуту та постачання комплектуючих та деталей, які необхідні для будівництва літаків. За його словами, проектну роботу, ціль якої — заміна російських деталей аналогами, ДП “Антонов” проводило за власні кошти. Цікавим фактом є те, що літак на дві третіх складається з деталей американського виробництва, а на одну третю з українських. Генеральний директор розповів, що така міжнародна співпраця розглядалась ще на стадії розробки проекту — у 2010-2011 рр. У 2015-2016 рр. варіант співпраці просто продовжили розвивати далі. І це дало свій результат — вже зараз у виробництво було запущено п’ять серійних літаків Ан-178, які мають замінити попередню модель Ан-12. Також нагадуємо, що у 2019 році ДП “Антонов” вперше продало літак. Компанія виграла тендер на поставку Ан-178 для поліції Перу. Повністю цей контракт має бути виконаний у 2021 році. Також варто зазначити, що всі випробування літак пройшов цілком успішно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Похоже,что бритты в своих лабораториях изготовили настолько слабую подделку "новичка",что даже Певчик от нее не пострадала.
ссср
упс...
ссср
а шо там искать. все понятно
ссср
там пустое место...
ссср
огого
777
Не забывайте: люди в своей массе голосовали не ЗА Зеленского,но ПРОТИВ Порошенко. Поэтому в основном никто особых надежд на него не возлагал. Подозреваю,что Зеленский уже не рад роли президента,которая для него - как "чемодан без ручки",- трудно нести,но жалко бросить. Конечно Ющенка,у которого рейтинг упал до 2,5% он все же не переплюнет. И все же любой на его месте облегченно вздохнул бы,избавившись от столь тяжелой ноши.
ВЕСЁЛОМУ РОДЖЕРУ НА ЗАМЕТКУ
ПОСТОЯННО ПЕРЕВОДИШЬ СТРЕЛКИ, ХАМИШЬ БЕЗУДЕРЖНО, НЕ УМЕЕШЬ КРАТКО ИЗЛАГАТЬ СВОИ МЫСЛИ, НЕУЁМНАЯ ЛЮБОВЬ К СЕБЕ ЛЮБИМОМУ, ВСЁ ЭТО - ПАРАНОЙЯ С ШИЗОФРЕНИЕЙ, ПЕРЕХОДЯЩАЯ В МАНИЮ ВЕЛИЧИЯ! ЛЕЧИТЬСЯ ТЕБЕ НУЖНО, ЛЮБЕЗНЫЙ СУДАРЬ!
Авторские статьи
Политика6 часов назад
Святослав Пискун: "Американская послиха из генпрокуратуры не вылазит" 1
Политика10 часов назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 2
Геополитика16 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика17 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика18 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика19 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика19 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире19 часов назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика20 часов назад
Директивное управление Украиной