Экономикаua.interfax.com.ua5 сент.

Держмитниця пояснила саботажем затримку оформлення вантажів і заявила про тиск

nk_hauz/-mgpxjc7o8blbzxl8clj.jpg

Державна митна служба пояснила саботажем затримку митного оформлення вантажів на митних постах і повідомила про отримання погроз фізичної розправи керівництвом відомства.

"В останні дні керівництво Держмитниці отримує численні повідомлення з погрозами фізичної розправи", - зазначено в релізі в п'ятницю.

"Разом із прямими погрозами в хід пішов саботаж. Ми фіксуємо способи штучного затримання вантажів без відповідного оформлення. За ними стоять саме ті, хто нервово шукають шляхи для незаконних "домовленостей" і особистих вигідних умов, які йдуть врозріз із законодавством", - додали в відомстві.

У п'ятницю Європейська бізнес асоціація повідомила про затримку митного оформлення понад 150 фур на двох митних постах на понад три дні.

"Згідно з отриманою інформацією, такі затримки пов'язані з контролем митної вартості товарів та перевіркою відомостей про митну вартість заявлених товарів на рівні профільного департаменту центрального апарату Державної митної служби", - зазначила асоціація.

За словами ЄБА, посадові особи регіональних митниць безпідставно вимагають додаткові документи з роялті, трансфертного ціноутворення та іншого для перевірки митної вартості.

"Далі такий пакет направляється в профільний підрозділ Держмитниці для подальшої перевірки. Однак жодних рішень щодо визначення митної вартості або її коригування не приймається понад двох діб через відсутність у посадових осіб регіональної митниці інформації про результати перевірки документів посадовими особами центрального апарату", - пояснила ЄБА.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/