Держспоживслужба нагадала про інформацію, яка має бути на пакуванні товару
Экономикаagropolit.com30 января 2021

Держспоживслужба нагадала про інформацію, яка має бути на пакуванні товару

Споживач має право, відповідно до статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів», з метою свідомого і компетентного вибору продукції на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про неї. Яка конкретно інформація має бути зазначена на пакуванні товару, повідомила Держпродспоживслужба у Facebook.

Отож, на товарі має бути вказана така інформація: назва товару, найменування або відтворення знака для товарів і послуг, за якими вони реалізуються; дані про основні властивості продукції, номінальну кількість (масу, об’єм тощо), умови використання; відомості про вміст шкідливих для здоров'я речовин, які встановлені нормативно-правовими актами, та застереження щодо застосування окремої продукції, якщо такі застереження встановлені нормативно-правовими актами; позначка про наявність у складі продукції генетично модифікованих організмів; дані про ціну (тариф), умови та правила придбання продукції.

Крім того, мають бути зазначені дата виготовлення; відомості про умови зберігання; гарантійні зобов'язання виробника (виконавця); правила та умови ефективного і безпечного використання продукції; строк придатності (строк служби) товару (наслідків роботи), відомості про необхідні дії споживача після їх закінчення, а також про можливі наслідки в разі невиконання цих дій; найменування та місцезнаходження виробника (виконавця, продавця) і підприємства, яке здійснює його функції щодо прийняття претензій від споживача, а також проводить ремонт і технічне обслуговування.

Наголошується, що виробник та продавець зобов'язаний довести до відома споживача інформацію про продукцію і можливі наслідки її використання, яка за певних умов може бути небезпечною для життя, здоров'я споживача, його майна та навколишнього природного середовища.

При цьому вся інформація про продукцію повинна надаватися споживачеві згідно із мовним законодавством України.

Нагадаємо, вимоги до сирого молока підвищать через 2 роки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
Зачем? Пусть валят нахер и не загрязняют море.
Ох
Смешно. Сделать Китай мировой фабрикой - а потом фабрику обложить налогом на очистку климата. Постараюсь напомнить: 2 место США -4964,7 млн./т (СО2) при том что нет практически производств. 17,3 процента. мировых загрязнений пластиком планеты. Ребята - наладьте у себя работу а потом лезьте ко всем остальным. Керри - заработал на теме климата -- уже порядка 3-5 млрд долларов. Да он точно за климат. Они вообще все там климатичные. А ха ха ха ха
Уф
Это даже смешно. Мы патроны не делаем. А те производства что есть. Латунь покупают. капсули покупают, порох покупают. Слава богу Свинец пока не покупают. Восстановим - а ха ха ха. Умора. Страну 30 лет восстанавливают ничего не осталось.
Ух
Вот и пусть пьют. Разлейте Японцам по бутылочке.
Мусорка
Вообще такой тупой сериал. Блин где нормальное кино?
Старый хрен
"солидраность с Киевом и союзниками по НАТО"
SARS-CoV-2
..."Существуют обоснованные подозрения, что агенты российской спецслужбы "...,чешские бляди пусть Zyklon-B прививаются.