Экономикаua.newsSep 29

Держстат назвав регіони з найвищим рівнем безробіття

nk_hauz/-milbowaevcqdkkzy2-l.jpg

Найвищий рівень безробіття в першому півріччі 2020 зафіксований у східних регіонах України. Найнижчий – у столичному регіоні і Харківській області.

Як повідомляє Держстат, в цілому по Україні рівень безробіття в першому півріччі 2020 року склав 9,6% (у першому кварталі цей показник становив 8,9%). Загальна кількість безробітних в Україні до кінця першого півріччя склало 1,63 млн осіб.

Найвищий рівень безробіття в першому півріччі зареєстрований в Луганській (16% від загальної кількості населення працездатного віку), Донецькій (15%) і Кіровоградській (12,7%) областях. Далі йдуть Волинська (12,6%), Полтавська (12,1%), Чернігівська (12%) і Тернопільська (11,6%) області.

Найнижчий рівень безробіття в першому півріччі зафіксовано в Харківській (6%), Київській (6,8%) областях і в Києві (7%).

Тим часом, Фонд державного соціального страхування України на час карантину збільшив  мінімальний розмір допомоги з безробіття з 650 до 1000 гривень.  Також було спрощенно процедуру оформлення безробітних – тепер щоб стати на облік у Державній службі зайнятості, досить обрати найближчу філію та відправити на її електронну пошту пакет документів. Однак безробітні в Україні скаржаться на затримку виплати допомоги та збої в онлайн-роботі центрів зайнятості.

💬 Последние комментарии
ера
Пухом Земля...и..Вечная Память ...
Гость
Не волнуйся, Россия все сможет, потому что там уровень экономики и не то, что в Украине.
Старый
"температура применяемой кофе" - что за бред?
е
Слышь ты прокладка американская, вали на хер в свою Америку и не мешай жить здесь тем кому эта страна дорога.... Так достаточно уважительно или надо побольше матов, чтоб до такого недоумка как ты дошло???
Елена
Не нравится жить здесь, можешь езжать куда угодно и не ныть постоянно,то ему не нравится то это.никто не держит.
е
нет не все, но возможностей у них НАМНОГО больше и финансовых и в выборе...а то что такой ДУРЕ как ты это не доходит, так это твои проблемы, так ведь недоумок?? А про отъезд людей из Украине тебе напомнить, а тупенькая? объемы сравни если мозгов хватит...
е
Т.е. сокращение субсидий нуждающимся, которые им положены по ЗАКОНУ это такая социальность? И лишение людей источника дохода при поднятии тарифов и цен на все это такая офигительная забота??? Ну тогда желаю тебе ощутить эту заботу на себе многократно!...
Авторские статьи