Экономикаtraktorist.ua15 окт.

Digital Field’s Day переноситься через коронавірус

nk_hauz/-mjbq1i2vtlhhkhoa3z4.jpg

День поля Digital Field's Day, який мав відбутися 16 жовтня, переноситься у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації. 

Про це повідомляє компанія AgriSpace, організатор проєкту.

Формат події передбачав пленарну частину з представленням економічних результатів дослідів та демонстрацію роботи техніки в полі. Щоб спробувати інновації «на дотик», участь в офлайн події лише за перший тиждень реєстрації підтвердило значно більше аграріїв, аніж ми очікували, тому ми вирішили перенести захід з огляду на стрімке погіршення епідеміологічної ситуації. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед суспільством, тому були змушені прийняти рішення про перенесення заходу. Ми сподіваємося, що все ж таки зможемо провести День поля не лише онлайн, а й офлайн, коли статистичні показники по захворюваності підуть на спад.

Роман Романюккерівник компанії AgriSpace - керівник компанії AgriSpace.

Починаючи від травня аграрії спостерігали за полями проекту DigitalField в онлайн режимі. Тут демонструвались різні інноваційні технології — від дослідження ґрунтів до надсучасних систем моніторингу. Усі дані поля — від агрохімічних та погодно-кліматичних показників до NDVIзнімків та даних обліків були у відкритому доступі, а самі поля — 24/7 під прицілом веб-камер. 

Ініціатором створення полігону аграрних інновацій була компанія AgriLabу партнерстві з LNZ Group, Massey Ferguson, Precision Planting, АМАКО, Agrimatco, BINFIELD, «Метео Фарм», AgroOnline, iMetos та Drone UA.

💬 Последние комментарии
Елена
Всю правду тоже нельзя говрить, замалчивание одно из видов лжи,но то такэ, национальные интересы обязывают, например Роджер при обстреле Славянска ноши в руки и сдымил,растворился в облачной пыли,херой, защитник,хе,шкурой рисковать ни,ни,чмо Роджер позорное , булкохруст одним словом, кого-то на смерть посылать всегда они такие готовы,а сами никогда,это же классика,за редкими исключениями.
Елена
Не шали.
Елена
Хе,хе, толерантный ты наш,хе.
Игбун Хохлов
Путин не брехун. Брехун Зеля. А Путин грамотный политик. Он не врет, он говорит правду, но только ту, которую выгодно говорить. Говоря об одном народе, он подразумевает не хохлочуркобыдлостадо, а некоторую часть (славянскую) населения укрАины.
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...