ДМЗ у серпні наростив виплавку сталі на 27%
Экономикаgmk.center2 дня назад

ДМЗ у серпні наростив виплавку сталі на 27%

Виробництво прокату зросло на 29%, а випуск чавуну – на 20%

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) у серпні 2020 року наростив виплавку сталі на 20% у порівнянні з попереднім місяцем – до 28 тис. т. Це третій місяць роботи підприємства після тривалого простою через ремонт і модернізацію.

За підсумками серпня виробництво прокату зросло на 29,4% в порівнянні з липнем – до 22 тис. т. Виплавка чавуну збільшилася на 20%, до 24 тис. т.

Загалом з початку року вироблено 50 тис. т прокату, 63 тис. т сталы, 61 тис. т чавуну, тоді як в аналогічному періоді минулого року – 380 тис. т прокату, 456 тис. т сталі, 437 тис. т чавуну.

Відзначимо, що в серпні ДМЗ наростив відвантаження металопродукції «Укрзалізницею» на 20,2% в порівнянні з попереднім місяцем – до 11,3 тис. т. Продукція була відвантажена в різних напрямках, але більша частина пішла на залізничні станції, які знаходяться на кордоні з РФ і Білоруссю, а також в бік портів.

У жовтні 2019 року підприємство заявило про тимчасове зупинення виробничих потужностей для модернізації. Причина – погіршення ринкового попиту на сталь. Після більш як півроку простою комбінат заявив про завершення ремонтних робіт і підготовку до запуску.

Дніпровський металургійний завод – металургійні підприємство повного циклу, входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник і рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (поставляється до Туреччини та Єгипту), швелер, який має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, який експортується переважно до Туреччини.

За підсумками 2019 року ДМЗ скоротив виробництво прокату на 43% в порівнянні з попереднім роком – до 449 тис. т.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
АДМИНЫ!!! Эй АДМИНЫ??? Ну шо вам мало доказательств, кто запускает прогу-бот «Петр» по засеранию форума? Поняли? Ну так делайте выводы по тн Елене!
Весёлый Роджер
бо обо..ал ...ню...ню.. - не порите баба era тут херню! Ню-ню! Влезать в чужой разговор - это удел ... ну да вашего напарника по разведке!
Весёлый Роджер
Ну какой же ты НЕ внимательный! Ыщо кое кого ныма и Петра-бота вместе с ним? Ну думай, чи думовай … Шмули_Елены нима – вот и не засерает никто форум почти сутки! В запое он малость.... Ось воно як!
а чего молчат шумеры
безвиз ♡ love is
партизанен бункер
нихт счизен. ахтунг. почти 75 лет вместе. какой регресс.
Елена
Ленка маладая Сосалка - ты у трупчинова сосать пыталась ? Тебя беззубая небось охрана палками отметелила и не куевскую трипдачу отправила ! Гы-гы ! Сала за воротник сосалке !!!
гость
Хорошо что нету серуна петра.....
Авторские статьи
Политика3 часа назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 1
Геополитика9 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика10 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика11 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика13 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика13 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире13 часов назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика14 часов назад
Директивное управление Украиной
События в мире14 часов назад
"Ребят, мы там в номере, когда вашего травили, орудие убийства оставили, можете себе забрать"