До держбюджету у січні позичили 50,8 млрд грн
Экономикаwww.unn.com.ua03 февраля 2020

До держбюджету у січні позичили 50,8 млрд грн

До загального фонду Державного бюджету України у січні запозичено 50,8 млрд грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Мінфіну.

"Сукупні запозичення до загального фонду державного бюджету становили у січні 50,8 млрд грн (з яких на внутрішньому ринку 16,9 млрд грн). Погашення державного боргу в гривневому еквіваленті в січні становило 31,6 млрд грн", - повідомили у Мінфіні.

При цьому вказано, що Україна рекордно знизила вартість запозичень на зовнішньому ринку, здійснивши успішний випуск єврооблігацій на суму 1,25 млрд євро за ставкою 4,375% та зі строком погашення 10 років.

"Міністерство фінансів на аукціоні 28 січня 2020 року провело на внутрішньому ринку успішне розміщення державних облігацій з терміном обігу 7 років зі середньозваженою дохідністю 9,79% (востаннє цінні папери з аналогічним терміном обігу випускались більш ніж п’ять років тому за ставкою 15,5%). На цьому ж аукціоні було знижено дохідність і за іншими державними паперами: дохідність 3-місячних паперів склала 10,15% (зменшення на 58 бп), 1-річних – 9,91% (зменшення на 13 бп), 2-річних ОВДП – 9,86% (зменшення на 18 бп)", - додали у Мінфіні.

Нагадаємо, Держбюджет у січні недоотримав чверть доходів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка
е
кстати, можно прекратить ваш спор довольно просто.. называй населенный пункт где такая цена, и каждый желающий, включая роджера, через инет сможет убедится что ты говоришь правду...или лжешь. Ну так как? где у нас в стране такая лафа?
е
тут я его поддержу, таких цен на горючее в Украине НЕТ, от слова совсем