Экономикаproagro.com.ua18 нояб.

До кінця року світова торгівля продовольством зросте на рекордні 14%,

nk_hauz/eOQcPwcnR.jpeg

До кінця 2021 року світовий обсяг імпорту продовольства перевищить 1,75 трильйона доларів, що на 14% більше, ніж у 2020 році, і на 12% більше попереднього прогнозу, повідомляє ProAgro Group з посиланням на доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

Згідно з новим Продовольчим прогнозом ФАО, торгівля продуктами харчування продемонструвала “чудову стійкість” до збоїв протягом усього періоду пандемії, проте швидко зростаючі ціни створюють значні проблеми для бідних країн і споживачів. Зростання обумовлене підвищенням рівня цін на продовольчі товари, що продаються на міжнародному ринку, і триразовим збільшенням вартості вантажоперевезень.

На частку регіонів, що розвиваються, припадає 40 відсотків від загального обсягу, і очікується, що їхні рахунки за імпорт продовольства зростуть на 20 відсотків у порівнянні з минулим роком. Що стосується продуктів, то регіони, що розвиваються, стикаються з різким зростанням цін на основні продукти харчування, такі як зернові, тваринні жири, рослинні масла та олійні культури.

Перспективи світового виробництва основних зернових культур залишаються високими: очікується рекордний урожай кукурудзи і рису. Згідно зі звітом, зернові для споживання і кормові для тварин повинні рости ще швидше.

У прогнозі очікується деяке поліпшення ситуації з пропозицією олійних культур і продуктів їхньої переробки, проте їхні запаси на кінець сезону можуть залишитися нижче середнього рівня.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))