До кінця жовтня майже всі продукти злетять у ціні
Экономикаgreenpost.ua09 октября 2020

До кінця жовтня майже всі продукти злетять у ціні

В Україні дорожчають продукти харчування, зокрема, за останніх два місяці вартість деяких зросла на 5-10%.

Окремі категорії додали в ціні близько 30-40%. Так цукор став дорожчим на 40%, курячі яйця на 35%, а олія зросла в ціні на 30%.

Експерти кажуть, що такі тенденції пов'язані з ослабленою національною валютою, поганим врожаєм і подорожчанням продуктів у світі. У жовтні виробники товарів очікують чергове здорожчання на 10-15%.

Однак, нагадаємо, експерти стверджують, що ціну на цукор підвищують штучно. Антимонопольний комітет України має дослідити скоординоване підвищення відпускних цін на цукор його виробниками, оскільки економічних передумов для зростання цін немає.

Таку думку висловили експерти, опитані з приводу зростання цін на цукор, що почалося в опті. Аналітики не знайшли економічних підстав для підвищення цін і угледіли в тому, що відбувається спробу виробників заробити ажіотажну премію.

Нагадаємо, хліб та здоба підскочать у ціні вже у найближчі тижні.

1 комментарий

Написать комментарий
  • мм
    09 октября 2020
    ((((
    Ответить
💬 Последние комментарии
УКР
Идиот. Ты тоже. Да все на сегодня существующие. Световой год - ведь.
------------
Французы живут в своих искаженых надменых мудровствованиях лукавых , свобода слова выражается в оскорблениях ковото ,его чувств. Они надменно думают ,что ихнее гнилое филозопствование имеет ценность ,значимость для мусульман /европейские ценности,\А может евромаразм который насильственно втюривается комуто в голову теми кто имеет сми под контролем. Просто носителям этих еврокакашек будут отрезать головы вместе с порчеными мозгами. Все таки учитель настойчиво втюривал в головы учениников зная ,что часть их оскорбляет. Ну вот прилетела ответка его просто устранили. Это похоже влезть в клетку тигра во имя какой то свободы при этом раздражая тигра-какой То что Бог лишил французов ума видно доже по том что позволили поселится в себя людям которые пришли захватитиь ихнюю землю.
ГЫ
Детям до 16 вообще лучше не комментировать. А то Депрессия не отпустит.
гость
Вот они майданные "господа".
гость
Языком молоть гаразд. А что-то полезное для страны сделать? Не?
гость
Сходите в наши полу-клиники и вы поймете все.
321
Когда уже этих всех тварей перевешают?