До Німеччини летять близько 180 українських заробітчан - Пристайко
Экономикаwww.unn.com.ua06 мая 2020

До Німеччини летять близько 180 українських заробітчан - Пристайко

Зі столичного аеропорту сьогодні летять до Німеччини близько 180 українських заробітчан. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко у Twitter.

"У Борисполі злітає рейс МАУ до Frankfurt-Hahn (міжнародний аеропорт Франкфурт-Ган - ред.), понад 180 українців їдуть на сезонні роботи. У кожного контракт на 3+ місяці, страхування, дозвіл від Федеральної служби праці Німеччини. Є окремий трансфер з аеропорту прибуття + 14 днів обсервація, щоб запобігти спалахам COVID-19", - повідомив урядовець.

Нагадаємо, раніше Пристайко розпочав переговори з країнами ЄС щодо українських заробітчан.

1 комментарий

Написать комментарий
  • кипчак
    07 мая 2020
    Украинцы познают мир, расширяют свои географические познания и горизонты. Это вам не москали, которые продирались через болота, непроходимые чащи, кормили комаров и мошкару, добравшись до Аляски. Хотя, судя по фамилиям, москали те же украинцы, только в те времена они осваивали земли и оставались на востоке, а сейчас рады гнуть спину и оставаться на западе. Чем тут гордиться? Гидность в том, чтобы добровольно становиться рабами? После пандемии рабское положение будет подчеркиваться нагляднее.
    Ответить