До опалювального сезону готові 95% будинків, мереж та котелень – Прем'єр
Экономикаwww.ukrinform.ua10 октября 2020

До опалювального сезону готові 95% будинків, мереж та котелень – Прем'єр

Відповідальність за початок опалювального сезону лежить на місцевій владі, і уряд стежитиме за цим.

Про це на засіданні Кабінету Міністрів сказав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Запаси вугілля і газу у нас рекордні. Готовність будинків, мереж, котелень уже більш ніж 95%, підготовка триває відповідно до графіків. Українці отримають тепло вчасно одразу після початку опалювального сезону", - сказав Шмигаль.

Він нагадав, що відповідальність за початок опалювального сезону лежить на місцевій владі.

"Уряд у свою чергу стежитиме за процесом, щоб не було проблем. Ми бачимо, що щороку у різних містах виникають труднощі. У цьому році таких проблем бути не повинно", - відзначив Шмигаль.

Він анонсував, що на сьогоднішньому засіданні буде ухвалене рішення, відповідно до якого Державна інспекція енергетичного нагляду зможе видавати акти про відсутність газифікації у багатоквартирних будинках та відсутність систем централізованого теплопостачання.

"Ця постанова важлива для людей, будинки яких не підведені до газу, це дозволить економити в опалювальному сезоні", - зауважив Прем'єр.

Також, за його словами, буде розглянуто проєкт закону, відповідно до якого встановлення тарифів на тепло, воду, гарячу воду повністю передається від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до місцевої влади.

"Цей проєкт приймається на виконання чергового структурного маяка, затвердженого меморандумом про співпрацю з Міжнародним валютним фондом", - додав Шмигаль.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..