Экономикаua.interfax.com.uaJul 17

"ДТЕК Енерго" вимушено виводить блоки ТЕС в аварійні ремонти для підготовки до опалювального сезону

nk_hauz/-melsvijukavfcg7gdxo.jpg

"ДТЕК Енерго" вимушено виводить блоки ТЕС в аварійні ремонти для підготовки до опалювального сезону, повідомляється в прес-релізі компанії.

Так, станом на 15 липня 2021 року, були змушені вийти в аварійний ремонт енергоблок №3 на Курахівській ТЕС, №3,4,5,10 на Криворізькій ТЕС, №1 на Запорізькій ТЕС, №2,3 на Ладижинській ТЕС і №6 на Добротвірській ТЕС, оскільки працювати в такому кризовому режимі тривалий час технічно неможливо.

Водночас, за даними "Укренерго",  на вечір 16 липня блоки №1 ЗаТЕС і №2 ЛаТЕС знову включені в роботу через необхідність балансування енергосистеми в умовах аномальної спеки.

У "ДТЕК Енерго" зазначають, що генеруюче обладнання компанії працює на максимумі в умовах вкрай низьких тарифів, які не покривають мінімальної собівартості виробництва. В окремі дні липня в енергосистемі одночасно працювали до 28 енергоблоків ТЕС "ДТЕК Енерго", тоді як безліч блоків інших представників генерації залишаються незадіяними.

За даними компанії, історично низькі ціни на "ринку на добу вперед" (РДН), ручне управління ціноутворенням, нестабільність і дисбаланси, викликані бездіяльністю регулятора ринку в питанні цінових маніпуляцій трейдерів-спекулянтів, накопичені і непогашені борги перед учасниками балансуючого ринку викликали гострий дефіцит оборотних коштів, що загрожує проблемами при підготовці до опалювального сезону.

"У такій ситуації компанія відчуває дефіцит оборотних коштів для підготовки генерації до опалювального сезону. Йдеться, насамперед, про необхідність закупівлі палива, ремонт і підтримку обладнання в належному технічному стані", - наголошується в прес-релізі.

У зв'язку з цим, "ДТЕК Енерго" вкотре закликало НКРЕКП, Міненерго та інші зацікавлені сторони невідкладно втрутитися в ситуацію, виправити дисбаланси, нестабільність і ручне управління на ринку, що призвели генерацію до втрати ліквідності.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
И "как ядерная держава с надежной способностью к ядерному контрудару ракетами Dongfeng-41 и Julang-3, Китай в полной мере может разрушить коварные планы США о рискованном использовании ядерного оружия. Одним словом, Соединенные Штаты больше не являются страной, способной шантажировать Китай военными методами".
Гость
Хуаньцю шибао: у Китая достаточно оружия для того, чтобы уничтожить половину (самых негодных) американцев.
Гость
Дожили.
наблюдатель
И теперь "с каждым новым выступлением Думенко (ПЦУ), с каждым новым его интервью мы понимаем, что та неправда, которую он говорит, это не просто ложь, а самое настоящее сатанинское лукавство. Именно то, от которого мы в молитве «Отче наш» просим Бога нас избавить".
Макс
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И если поживём... и как-то так.
Гость
И "с каждым новым выступлением Думенко, с каждым новым его интервью мы понимаем, что та неправда, которую он говорит, это не просто ложь, а самое настоящее сатанинское лукавство. Именно то, от которого мы в молитве «Отче наш» просим Бога нас избавить".