Два українських міста визнано високоефективними - рейтинг

20.05.2019 10:32 ua.news
Київ та Львів опинилися у рейтингу міст з високою економічною ефективністю від видання Financial Times – FDI Magazine «Smart Locations of the Future 2019/20».

Українська столиця розмістилася на 5 місці, а Львів посів 8 позицію, пишеІнтерфакс.

Топ-10 списку виглядає так:

Скоп’є (Македонія).Софія (Болгарія).Каунас (Литва).Гданськ (Польща).Київ, Україна).Вроцлав (Польща).Ясси (Румунія).Львів, (Україна).Вільнюс, (Литва).Ханой (В’єтнам).При складанні рейтингу враховувалися вартість квадратного метра оренди офісних приміщень класу «А», розмір середньої зарплати кваліфікованого робітника, вартість номера в центрі міста за одну ніч в готелях 4 та 5 зірок, загальна ставка податку на прибуток і сукупна вартість створення підприємства, реєстрації права власності і підключення промислового підприємства до електромереж.

Чим менше сумарні витрати, тим вище позиції міста.

Раніше Київ потрапив в топ-10 міст Європи за ефективністю інвестицій від Foreign Direct Investment Magazine. Очолила рейтинг FDI столиця Литви Вільнюс. А 5 українських міст потрапили до світового рейтингу якості життя. Найкращим для життя в цьому рейтингу визнане австралійське місто Канберра.

Нагадаємо, експерти з туристичного бюро Rumbo визначили найдешевші міста світу для одноденної подорожі. Перше місце зайняла єгипетська столиця Каїр (48 євро за добу).

Комментарии

us Гость, 20.05.2019 10:57

В Киеве - тоже понятно: на ремонте мостов сэкономил мэр:!))

us Гость, 20.05.2019 10:55

Ну да, ну да: ведь затраты на вывоз мусора равны нулю - хороший хозяин не выносит сор из избы. А когда изба полностью заполняется мусором - он просто строит новую:)))

Добавить комментарий