Экономикаfinbalance.com.ua8 сент.

ЄДИНИЙ РАХУНОК ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ З`ЯВИТЬСЯ НА ПОЧАТКУ 2020 РОКУ

Платникам податків обіцяють нарешті запровадити єдиний рахунок для сплати податків і зборів, ЄСВ. Для цього уже зареєстровані законопроекти № 1049 та № 1051, внесені народними депутатами від партії "Слуга народу", що означає велику ймовірність їх ухвалення. Буде запроваджено систему сплати податків і зборів,а також ЄСВ через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який платник податків відкриватиме за бажанням в Державній казначейській службі. Виключення складуть ПДВ та акцизний податок з реалізації пального та спирту етилового. Їх будуть сплачуватимуть у тому порядку, який нині існує - з електронних рахунків в СЕА ПДВ та СЕРП та СЕ. Однак платники податків матимуть право перераховувати кошти з єдиного рахунку на рахунки, відкриті в СЕА ПДВ та СЕРП та СЕ. Для сплати грошових зобов`язань та/або податкового боргу платник податків поповнюватиме коштами єдиний рахунок. Інформацію про реквізити єдиного рахунку відображатимуть в електронному кабінеті платника податків. Разом з тим незрозуміло як єдиний рахунок буде реалізовано при сплаті ЄСВ та ПДФО у разі виплати зарплати працівника. Адже за банками залишається такий контроль і внесені законопроекти не змінюють таких норм. Нагадаємо: аби отримати кошти на виплату зарплати чи перерахувати їх на зарплатні рахунки працівників, необхідно подати до банку платіжні доручення на сплату податків і зборів із зарплати, тобто ПДФО, військового збору та ЄСВ. Банки не в змозі проконтролювати сплати ПДФО та ЄСВ із єдиного рахунку платника в Казначействі. Банк контролює сплату податків із банківських рахунків. Тобто за такого сценарію роботодавці не зможуть скористатися єдиним рахунком при сплаті ПДФО та ЄСВ при виплаті зарплати. Схоже, цей обов`язок не збираються відміняти. У разі схвалення законопроектів вони мають запрацювати із 1 січня 2020 року. Але єдині рахунки запрацюють із 1 числа місяця, що настає за місяцем впровадження у роботу програмного забезпечення взаємодії інформаційних систем ДПС та Казначейства України, але не пізніше 1 липня 2020 року.

💬 Последние комментарии
ЗАПРЕТИТЬ ЗА ДЕНЬГИ РАЗРЕШИТЬ.
Запретить пластиковые пакеты. Но за деньги разрешить! Очередная украинская ебанутость!!!
Сергей
Вовочка в очередной раз обделался, поменяйте ему пелёнки и ждите следующую серию.
Луна -2
Если катастрофа - тогда что?Получается -война -0 мировая, война - с кем?Если я правильно поняла, то на Европу будет наплыв беженцев.И Европа подпадет под их влияние ..Но меня интересует Россия -выдержит ли она ? Не дрогнет ли под натиском США?ведь пока что ни говори, а США -одна из сильных стран.И с кем и куда пойдет ....И еще -у России много запасов всего - и нефти ,и газа, и ископаемых, и золота , и также водяных ресурсов Как она будет распоряжаться этим в это время.... Хватит ли у неё силы и терпения.Сохранить свою государственность свой народ, свое неповторимое, созданное многими поколениями ,лицо?
---
берет....
---
И на счет границ ты похоже права.Только не понятно чего тогда вас от нынешнего положения Крыма плющит???
Елена
Не берёт деньги Куба за базу
---
ну да,ну да...гдето так.Только не понятно как может сорвать планы озвучивание даты заговора?.Да это и не важно-вон Парубий утверждал,а Яценюк потверждал что Парубий Будучи секретарем РНБО сорвал все планы Путина.При этом Путин о этих планах и недогадывался наверняка. Турчинов тоже озвучиванием даты раз 40 разрушивал планы Путина вторжения...А так да-все правильно.Только брехня.